Suknelių stiliai ir modeliai

Tiesaus silueto suknelė - klasikos ir minimalizmo gerbėjoms

Tiesaus silueto suknelė - klasikos ir minimalizmo gerbėjoms
Turinys
 1. Ypatumai
 2. Kam jis tinka?
 3. Stiliai ir modeliai
 4. Ilgis
 5. Ar tinka pilnai?
 6. Su kuo dėvėti?

Stačiakampio formos suknelė yra viena paklausiausių apdarų madingų drabužių spintoje. Tokios suknelės patinka tiek mėgstančioms klasikinius drabužius, tiek minimalizmo gerbėjams. Tačiau, prieš pirkdami tokią suknelę sau, turėtumėte išsiaiškinti, kuo tokio stiliaus drabužiai traukia, pas ką jie eina ir kuo dažniausiai dėvi.

Ypatumai

Tiesi suknelė – universali moteriško garderobo detalė, nes puikiai pabrėžia figūros moteriškumą ir tiks bet kokiai progai. Tokį patrauklų ir elegantišką modelį galima įsigyti vietoj klasikinės suknelės su apvalkalu.

Ilga balta tiesi suknelė

Tiesioms suknelėms gaminti naudojami įvairūs audiniai. Pavyzdžiui, vasariniams modeliams siūti renkasi erdvias ir lengvas medžiagas, žieminiams – kostiumo audinį, vilną, gabardiną ar mezginį. Kuriant tokio stiliaus vakarines sukneles pasirenkamas šifonas, nėriniai, brokatas, atlasas, šilkas ir panašūs brangūs audiniai.

Tiesių suknelių spalvų variacijos taip pat labai įvairios. Modeliai puošiami piešiniais, siuvinėtais elementais, blizgučiais, karoliukais, nėrinių intarpais ir kitais dekorais. Tiesios suknelės su gyvūnų motyvais ar gėlių raštais yra labai populiarios tarp vasarinių suknelių.

Kam jis tinka?

Toks stilius tiks bet kokio ūgio moteriai – tiek aukštai (šiuo atveju pabrėš liekną figūrą), tiek žemai (tokia suknelė vizualiai pridės kelis centimetrus). Tačiau kalbant apie figūros tipą, tiesi suknelė turi savo reikalavimus. Šio tipo suknelės geriausiai atrodo merginoms, kurių figūra atrodo kaip smėlio laikrodis ar stačiakampis.Antruoju atveju juosmuo dažniausiai pabrėžiamas plonu dirželiu.

Merginos, kurių figūra panaši į apverstą trikampį, obuolį ar kriaušę, neturėtų vilkėti tiesaus silueto suknelių. Šis stilius dar labiau pabrėš plačius pečius, pilnus klubus ar pilvo buvimą. Jei tikrai norite pasirinkti tiesią suknelę, turėtumėte ieškoti modelio su tamsiomis vertikaliomis šoninėmis plokštėmis.

Megzta tiesių linijų suknelė

Stiliai ir modeliai

Tradiciškai tokio kirpimo suknelė turi kvadratinį arba apvalų kaklą ir įvairaus ilgio rankoves. Be to, šiuolaikiniai modeliai yra įvairesni. Megztos tiesios suknelės priklauso sportiniam stiliui, o prislopintų spalvų prigludę modeliai – biuro stiliui. Kai kurios tiesaus kirpimo suknelės turi asimetrišką kraštą arba puoštą puošmeną. Aštrius pečius galima pavadinti įdomia tiesaus suknelės kirpimo variacija.

Su rankovėmis

Daugelis tiesių suknelių turi rankoves, kurios gali būti ilgos arba apkarpytos. Šiuo atveju rankovių spalva gali būti paties aprangos tono arba kontrastinga. Įdomiai atrodo ir modeliai su viena rankove.

Be rankoviu

Galite rasti tiesių suknelių su spagečių petnešėlėmis ir vienu pečiu. Be to, yra trimito modelių, kuriuose nėra petnešėlių. Ilgos tiesios suknelės taip pat gali turėti amerikietišką ranką.

Ilgis

Ilgai iki grindų

Tokios tiesaus kirpimo suknelės dažniausiai pasirenkamos šventiniam renginiui, nes šis stilius turi galimybę vizualiai ištempti siluetą, suteikdamas moteriai grakštumo ir harmonijos.

Midi

Verslo įvaizdžiui sukurti dažnai pasirenkama tiesi suknelė iki kelių. Su tokia apranga moteris atrodo elegantiškai ir santūriai, todėl ši suknelė puikiai dera prie aprangos kodo. Šiuo atveju paklausiausios yra juodos, tamsiai mėlynos, rudos ar pilkos spalvos suknelės. Tokių modelių dekoras naudojamas iki minimumo, pavyzdžiui, tai gali būti tik balta nėrinių apykaklė.

Trumpas

Tiesi mini suknelė bus geras pasirinkimas jubiliejui, vakarėliui ar įmonės renginiui. Prie tokios suknelės puikiai atrodo ryškūs papuošalai, plaukų segtukas ir nedidelė rankinė.

Ar tinka pilnai?

Merginoms su labai dideliais klubais ar dideliu pilvu patariama vengti tiesių suknelių. Tačiau turint šiek tiek antsvorio, tokia apranga yra gana tinkama drabužių spinta, ypač jei renkatės modelius su vertikaliu raštu arba su tamsių spalvų intarpais šonuose.

Suknelė su tiesaus silueto raštu apkūniai

Be to, spalvinių akcentų pagalba galima nukreipti dėmesį nuo probleminių vietų, pavyzdžiui, pasirinkti ryškių spalvų modelį krūtinės srityje arba įsigyti suknelę, kurioje spalvų deriniai sukuria žemo juosmens efektą.

Su kuo dėvėti?

 • Tiesaus kirpimo suknelę papildę švarku, gausite rafinuotą ir elegantišką ansamblį. Ypač dažnai šis derinys pasirenkamas biure dėvimiems modeliams.
 • Po trumpa tiesia suknele galite dėvėti aptemptas juodas arba nuogas pėdkelnes, kurios neturi rašto.
 • Geras priedas prie tiesios suknelės yra kaklo skarelė.

Priedai

Prie tiesaus kirpimo suknelės svarbu parinkti aksesuarus, kurie harmoningai atrodytų bendrame ansamblyje. Dažniausi tokios aprangos puošmenų variantai yra kabantys auskarai ir tūrinis vėrinys. Įdomi ryški tiesios, kuklios aprangos puošmena bus gėlė ant peties ar masyvus vėrinys. Sutrumpinus suknelės rankoves, tinkama puošmena bus apyrankė.

Dekoracijos tiesaus silueto suknelei

Kalbant apie tinkamą krepšį, vakarinei suknelei tiesaus kirpimo rinkitės mažą sankabą, o prie gaminio derantis lagaminas tiks prie biuro stiliaus suknelės. Be to, su trumpa tiesia suknele galite dėvėti stačiakampį tūrinį krepšį.

Avalynė

 • Geriausias vakarinės tiesios suknelės batų variantas yra aukštakulniai aukštakulniai.
 • Griežta biuro suknelė tiesaus kirpimo dėvima su pompomis.
 • Trumpa tiesi suknelė iš tankaus audinio puikiai atrodo su aukštais batais su storais kulnais arba platforma.
 • Tiesiai suknelei su ryškiu raštu galite avėti basutes arba kulkšnies batus.
be komentarų

Mada

Grožis

Namas