Spalvos

Spalvų derinys drabužiuose

Spalvų derinys drabužiuose
Turinys
 1. Derinimo principai
 2. Kaip ir su kuo derinti spalvas?
 3. Kontrastingų spalvų derinys
 4. Neįprasti variantai
 5. Viršutinių drabužių deriniai
 6. Drabužių ir batų pasirinkimas
 7. Kaip derinti su priedais
 8. stalo
 9. Spalvų derinimo taisyklės
 10. Gražūs deriniai

Gebėjimas teisingai derinti spalvas drabužiuose yra svarbus įgūdis, kurį įvaldę visada galite atrodyti puikiai!

Derinimo principai

Vienspalvis

Pirmiausia pakalbėkime apie monochrominę grupę, kurią sudaro to paties spalvų spektro linija. Tai yra, jūsų vaizdas turėtų būti pagamintas pagal vieną spalvų schemą, viskas gali skirtis tik atspalviu - nuo tamsios iki šviesios.

Paprasčiausias ir populiariausias vienspalvis yra juodas. Šios spalvos apranga vadinama visiškai juoda. Baltos spalvos vaizdas atrodo įspūdingai, atitinkamai, visiškai baltas.

Tačiau neapsistokite ties neutraliomis spalvomis, atrodo daug įdomiau ryškiomis spalvomis. Keli atspalviai paveikslėlyje atrodo įdomesni ir sodresni nei vienspalvė kompozicija.

Tokiu atveju leidžiama pridėti kitos spalvos priedą. Pavyzdžiui, praskieskite baltą ansamblį geltona sankaba arba pilkai raudona.

2 spalvos

Kontrastingos spalvos arba giminingos kontrastingos spalvos gali būti gerai derinamos viena su kita.Spalvos, kurios spalvų ratu yra priešingos viena kitai, atrodo įspūdingai poroje. Pora gali būti ryški, išraiškinga arba švelnesnė, jei kontrastas sumažinamas.

3 spalvos

Yra keletas variantų, kaip vienoje išvaizdoje sujungti 3 spalvas. Pavyzdžiui, panašiai, naudojant susijusius atspalvius viename lanke. Labai dažnas triados derinys yra trijų atspalvių derinys, kurį galima sujungti su lygiakraščiu trikampiu spalvų rate. Galite patys sujungti linijas, kad surastumėte įdomiausius derinius. Jei turite raudoną paltą ir žalias kelnes, spalvų ratas padės išsirinkti palaidinę ar džemperį, kuris tokiu įvaizdžiu atrodys harmoningai.

4 spalvos

Keturių spalvų derinys vadinamas tetrada ir reikalauja tam tikrų įgūdžių. Jo principas pagrįstas spalvų deriniu, kuris spalvų rate pavaizduotas kvadrato arba stačiakampio pavidalu. Tuo pačiu metu iš šio „kvarteto“ leidžiama pašalinti vieną iš spalvų, tačiau vaizdas vis tiek išliks harmoningas.

Šiuos derinius labai sunku atsiminti, todėl piešdami tokį lanką turite naudoti apskritimą arba galite sutelkti dėmesį į paruoštus derinius, šnipinėti madingoje svetainėje ar blizgiuose puslapiuose.

Kaip ir su kuo derinti spalvas?

Klasika

Klasikinė arba bazinė – tai universalios spalvos, tinkančios bet kokiam spalvų tipui.

Klasika yra juoda, pilka, balta, smėlio, ruda ir mėlyna.

 • Juoda yra elegantiška ir puikiai lieknina figūrą. Jis visada madingas, ypač jei renkatės klasikinio kirpimo daiktus. Geriausia derinti su juodomis kontrastingomis spalvomis, šviesiomis arba ryškiomis.
 • Pilka yra santūri ir konservatyvi, jos paletė plati, daug atspalvių. Deriniai su pilkais drabužiais ramūs ir švelnūs.

Kasdieninėje išvaizdoje pilka geriausiai derinama su neutraliomis ir pastelinėmis spalvomis. Norėdami atrodyti niūriau, rinkitės grafitinę ir juodą spalvą, paryškindami ryškiai raudonus lūpų dažus ar batus.

  • Balta yra santūrumo ir nekaltumo spalva. Jis turi daugybę atspalvių, nuo šalto sniego iki šilto pieniško. Galite derinti drabužius su baltomis, pastelinėmis, subtiliomis spalvomis arba galite būti ryškiais ir patraukliais. Balta spalva traukia akį savaime, tačiau įvaizdžiui pridėjus ryškų akcentą, ji nustos būti solistė, taps priedu ar fonu. Juk tai labai kompromisinė spalva.
  • Smėlio spalva yra švelni ir kiek įmanoma neutralesnė, nes tai yra plikos odos spalva. Tačiau jį dažnai dėvi turtingi žmonės, todėl jis taip pat pradėtas sieti su prabanga. Jis turi daug atspalvių, tuo jis net pranoksta baltą, tik ruda gali palyginti su savo universalumu. Kurdami įvaizdį su smėlio spalvos, venkite atšiaurių spalvų. Pirmenybę teikite ryškiems ar švelniems atspalviams, kurie padarys jūsų išvaizdą lengvą ir elegantišką.

  Skirstymas į šiltus ir šaltus atspalvius atitinka sezonus. Žieminiai atspalviai (mėlyna, mėlyna ir violetinė) laikomi šaltais, vasariniai (raudona, geltona, oranžinė) – šiltais. Nors spalvų paskirstymo principas yra daug gilesnis.

  Yra daug sudėtingų atspalvių, kuriuos galima priskirti tiek šaltiems, tiek šiltiems.

  Žalia yra ant ribos, nes turi daugiausiai šiltų ir šaltų atspalvių.

  Kadangi kiekviena spalva turi šaltų ir šiltų atspalvių, kiekvieną grupę apžvelgsime atskirai.

  Šalta

  • Mėlynos ir violetinės spalvos atspalviai su balta, juoda arba raudona spalva. Pavyzdžiui, žydra, karališka (karališka mėlyna), rugiagėlių mėlyna, kobaltinė ir kt. Šios spalvos derinamos su šaltomis arba neutraliomis spalvomis arba sočiomis kontrastingomis spalvomis.
  • Žalios spalvos atspalviai svyruoja nuo labai šviesaus vandens iki ryškiai ryškaus turkio ir malachito. Tai mėtos, mentolis, nefritas, smaragdas, pilkai žalia.Tai gana griežti atspalviai, kurie gerai atrodo su pilka, rožine, violetine. Jei norite ryškaus, įsimintino įvaizdžio, dėvėkite juos su raudona, oranžine arba geltona spalva.
  • Rožinė spalva apima visus atspalvius, gaunamus iš purpurinės ir violetinės spalvos. Tai gaivios spalvos, kurios puikiai dera su pilka, geltona, alyvuogių, mėlyna, mėlyna ir visais žolelių atspalviais.
  • Visos šios spalvos pastelinės spalvos vadinamos geltona.

  Šiltas

  • Šilti mėlynos spalvos atspalviai yra labai sudėtingi, dažniausiai su žaliomis užuominomis, nes susidaro maišant su geltona. Tai mėlynai žalia, turkio, vandens, džinsinio, plieno, mėlynai pilka, Prūsijos mėlyna. Šių spalvų išvaizda yra švelni ir rami. Geriausia juos papildyti tais pačiais šiltais tonais.
  • Šiltose spalvose žalia visiškai atsiskleidžia. Atspalviai gali būti geltoni arba alyvmedžiai. Kiekvienos grupės atspalvių ryškumas keičiasi, priklausomai nuo pilkos priemaišos kiekio. Šios spalvos pakelia nuotaiką ir pripildo vaizdą švelnaus švytėjimo. Juos galite derinti tiek su šaltomis, tiek su šiltomis spalvomis.
  • Šilti rožiniai atspalviai susidaro iš oranžinės ir raudonos. Tai visos spalvos su persikų, koralų, flamingų, braškių ir lašišos priemaišomis. Šiuos atspalvius geriausia derinti su švelniomis, šviesiomis spalvomis, tačiau taip pat atsiskleidžia kartu su šalta mėlyna. Jie gali būti dėvimi su smėlio ir rudos spalvos, alyvuogių, chaki, pilkai alyvine.
  • Geltona spalva yra sodri ir ryški, su raudonais, oranžiniais ir rudais tonais. Tai abrikosai, bananai, kukurūzai, garstyčios, šafranas, citrina, kanarėlė, auksinė. Jie gerai atrodo su šiltomis ir šaltomis spalvomis.

  Kontrastingų spalvų derinys

  Yra 7 kontrasto derinių tipai, savo ruožtu kiekvienas derinys susideda iš kelių kontrastų tipų.

  • Pagal lengvumą – tamsūs ir šviesūs drabužiai derinami viename lankelyje.
  • Pagal temperatūrą - šaltų ir šiltų atspalvių derinys. Jis gali būti kiek įmanoma šaltesnis ir šiltesnis, arba minkštesnis, su nedideliu temperatūrų skirtumu. Pavyzdžiui, kaip ir pastelinių spalvų atveju.
  • Sodrumas – vienoje išvaizdoje naudojami neutralūs ir sudėtingi arba prislopinti atspalviai.
  • Pagal spalvos dėmės dydį - vaizdas sukurtas neutralioje spalvų schemoje, pridedant ryškių detalių. Dažniausiai tai būna marškiniai ar palaidinė, bet gali būti ir kelnės, sijonas. Naudodami šią techniką galite nukreipti dėmesį nuo trūkumų ir sutelkti dėmesį į figūros orumą.
  • Papildomų spalvų derinys. Norėdami suprasti šį kontrastą, turite suprasti spalvų rato koncepciją, apie kurią mes kalbėsime toliau. Jis pagrįstas diametraliai priešingų spalvų derinimo viename vaizde principu.
  • Vienalaikis kontrastas – pilkų drabužių derinys su įvairiaspalviais.

  Neįprasti variantai

  Iš pažiūros nesuderinamų atspalvių derinimas tarpusavyje gali pasirodyti gana sunki užduotis. Galite pradėti nuo smulkmenų, papildydami savo išvaizdą drąsiais priedais.

  Pavyzdžiui, žalią suknelę papildyti alyviniais batais arba atskiesti monochrominį mėtinį vaizdą violetiniais pompomis. Puikiai atrodys šafraninė suknelė su kobaltiniais kulkšnies batais.

  Galite pradėti nuo mažo, derindami mėgstamas spalvas, kurių anksčiau nedrįsote derinti viename lanke. Šiems tikslams puikiai tiks raudona, kuri netikėtai atsiveria kompanijoje su levandų, Barbės spalva ar rožinio kvarco atspalviu.

  Pamažu viename paveiksle bus galima derinti ne dvi, o kelias ryškias spalvas iš karto. Geriausia naudoti grynas vaivorykštės spalvas, kad papildytumėte ramų, neįvertintą vaizdą.

  Jei jums nepatinka viena iš spalvų, tiesiog pašalinkite ją iš savo aprangos. Taip pat galite pridėti bet kokią kitą spalvą naudodami spalvų ratą.

  Viršutinių drabužių deriniai

  Juoda

  Priešingai populiariems įsitikinimams, juodi viršutiniai drabužiai tinka ne visiems. Tai gerai atrodo merginoms su ryškiais veido bruožais, pageidautina "žieminės" spalvos tipo, kuris retai sutinkamas tarp slavų moterų. Jei neturite kontrastingos išvaizdos, juodą paltą geriau pamirškite. Dėvėti juodą paltą geriausia su raudonais arba baltais aksesuarais.

  Ruda

  Taip pat populiarūs rudi paltai, nors jiems aksesuarus išsirinkti gana sunku. Geriausiai atrodo su mėlyna, galbūt žalia arba geltona. Ne kiekviena mergina renkasi tokios ryškios spalvos batus ir rankinę, todėl keletą kartų pagalvokite prieš rinkdamiesi rudus viršutinius drabužius.

  Pilka

  Pilka tinka ne kiekvienam, bet vis tiek lengviau tilps į savo garderobą nei rudą. Pilkas paltas puikiai atrodys su bordo, vyno, grafito atspalvio batais ir aksesuarais. Be kita ko, ryškūs aksesuarai taip pat turi kur būti, tad su jais įdomu eksperimentuoti.

  Mėlyna

  Jei norite tokios spalvos palto, pamirškite ryškiai mėlyną, nebent esate jauna moksleivė. Merginoms ir moterims dangaus mėlynumo ir rugiagėlių mėlynumo paltai atrodo patraukliai. Prie tokių viršutinių drabužių išsirinkti batus ir aksesuarus nesunku, tai gali būti pilka arba smėlio ir rudos spalvos.

  Raudona

  Raudonas paltas, kaip ir juodas, tinka tik kontrastingos išvaizdos savininkėms, o kasdieniam dėvėjimui nelabai tinka. Jei norite pasirinkti raudoną spalvą, rinkitės atskiestus atspalvius. Tai gali būti bruknės, granatai, vyšnios, cinobrai.

  Galite pasiimti rožinės, žalios, mėlynos arba pilkos spalvos batus ir aksesuarus. Pamirškite juodą spalvą, jei nenorite atrodyti kaip fatale. Paprastai tai ne visada tinka kasdieniame gyvenime.

  Žalias

  Dėl žalių spalvų įvairovės absoliučiai bet kuri mergina gali pasirinkti jai tinkantį žalio atspalvio paltą. Be to, tai vienintelė spalva, kuri tinka absoliučiai prie visko!

  Jai galite rinktis bet kokios spalvos batus ir aksesuarus, tereikia šiek tiek paeksperimentuoti. Čia tiks net juoda ir ruda, kurios neatitinka ankstesnių spalvų. Todėl žalia spalva tikrai verta dėmesio.

  Rožinis

  Beveik visų rožinių atspalvių viršutiniai drabužiai atrodo naudingi. Kaip ir žaliai, reikia pasirinkti tinkamą atspalvį. Tai gali būti lašiša, rožinis kvarcas, šokiruojantis rožinis, fuksija. Geriausiai derės su smėlio, geltonos ir žalios spalvos batais ir aksesuarais.

  Koralas

  Koralų spalvos paltas atrodo labai moteriškas ir elegantiškas, tai puikus sprendimas pavasariui. Jam galite pasiimti mėlynos-mėlynos, pistacijų, mėtų atspalvių batus ir aksesuarus. Jausitės aktualūs ir žvalūs.

  Violetinė

  Baklažanų arba slyvų paltas ar striukė daugeliui merginų atrodo naudingai, pabrėžiant jų natūralų grožį. Tokius viršutinius drabužius galite derinti su geltonais ir žaliais atspalviais arba susijusiomis spalvomis iš spektro.

  Drabužių ir batų pasirinkimas

  Juodi batai

  Kaip ir viršutinių drabužių atveju, yra klaidinga nuomonė, kad juodi batai yra universalūs ir tinka prie bet kokios aprangos. Žinoma, juodi batai padaro koją mažą, o įvaizdį elegantišką, tačiau jie nedera su spalvotais ir šviesiais drabužiais, kuriems šiandien dažniausiai teikiame pirmenybę.

  Juodi batai tinka prie išvaizdos, kur vyrauja juoda spalva. Tai gali būti verslo kostiumas, maža juoda suknelė arba galbūt pilkas kostiumas.

  Pamirškite apie juodus batus, jei lankelyje dominuoja rudos spalvos, prie jo kur kas labiau tinka smėlio spalvos arba rudi derantys batai.

  Balti batai

  Jei paveikslėlyje jau yra baltos spalvos, pabandykite avėti baltus batus.Kadangi balta spalva vizualiai padidina koją, stenkitės vengti baltų ir pakankamai didelių batų.

  Išsaugokite baltus batus vasarai su atvirais batais arba basutes su aukštakulniais. Tiesa, tai negalioja baltiems sportbačiams, kurie kartu su mėlynais džinsais jau tapo klasika.

  Pagrindinis tabu – nedėvėkite baltų batų prie juodų kelnių ar džinsų, o juo labiau – nedėvėkite juodų pėdkelnių. Dugnas turi būti lengvas ir lengvas, derantis prie batų.

  Spalvoti batai

  Jei dėvite ryškiaspalvius drabužius, nesunaikinkite išvaizdos originalumo avėdami juodus batus. Taip pat nesistenkite rinktis batų iš tos pačios spalvų schemos kaip, pavyzdžiui, suknelės. Vargu ar pavyks suderinti toną, o jei „perskrisite“ prisilietimu, atrodys, kad vaizdas nėra visiškai išsilaikęs.

  Prie ryškios suknelės reikia rinktis ryškius batus! Galite sutelkti dėmesį į spalvų ratą arba naudoti paruoštus neįprastus derinius, kuriuos minėjome aukščiau.

  Bet jei dar nesate pasiruošę tokiai drąsiai išvaizdai, rinkitės smėlio arba pilkos spalvos batus. Spalvoti batai taip pat yra priimtini, jei jie tiksliai atitinka vieną iš paveikslėlyje parodytų spalvų. Kad nepraleistumėte žymės, pasikliaukite grynais atspalviais be priemaišų, juos lengviau priderinti prie jų.

  Spalvoti batai puikiai atrodys ramiai, nesureikšmintai, išlaikant pagrindinę spalvų schemą. Atskieskite pilką, smėlio, juodą arba tamsiai mėlyną spalvą su spalvingais batais ir aksesuarais.

  Kaip derinti su priedais

  Rankinės

  • Batai ir vienos spalvos krepšys – gana konservatyvus, pasenęs derinys. Tačiau jis puikiai tinka tiems, kurie mėgsta eklektiką ir ryškius vaizdus. Taip jūsų batai ir krepšys nepritrauks daug dėmesio, o kiti galės sutelkti dėmesį į jūsų išvaizdą. Tai puikiai dera su klasikine spalvų schema – juoda, ruda, pilka, tamsiai mėlyna, smėlio, galbūt raudona.
  • Krepšį geriausia rinktis ne batams, o drabužiams. Pavyzdžiui, suknelei su raštu galite pasirinkti rankinę, kuri derėtų prie rašto spalvos. Batus ar krepšį galima tiksliai priderinti prie drabužio spalvos, bet ne abiejų šių daiktų vienu metu.
  • Norėdami parodyti savo individualų stilių, maišykite ne tik spalvas, bet ir tekstūras.
  • Batams su gyvūniškais ar gėlių raštais galite pasirinkti derantį, bet ne tos pačios spalvos maišelį. Ryškus pavyzdys yra leopardo rašto batai ir aksesuarai, kurių negalima naudoti vienoje išvaizdoje!
  • Prie ryškių batų nereikėtų rinktis juodo krepšio, gausite nebaigto įvaizdžio jausmą. Geriau rinkitės kitos spalvos spalvotą aksesuarą, kurį atkartoja kita lankelio dalis.
  • Jei lažinatės dėl smėlio ar juodos spalvos, stenkitės turėti batus ir rankinę iš skirtingų medžiagų. Odiniai batai ir lakuota sankaba, zomšinės basutės ir tekstilinis krepšys.
  • Lakinės odos batai ir aksesuarai vienu žvilgsniu yra blogos manieros. Toks tandemas atrodo ne tik absoliučiai neskoningai, bet ir vulgariai.

  stalo

  Šiandien galite rasti daugybę lentelių, kurios padės išsiaiškinti, ar jūsų pasirinktos spalvos tinka kartu. Taip pat patogu sutelkti dėmesį į spalvų ratą, kurį ne kartą minėjome ir kuris parodytas žemiau. Taip pat atkreipiame jūsų dėmesį į lentelę, į kurią sutelkus dėmesį, jums bus lengviau pasirinkti ir sukurti harmoningus vaizdus.

  Spalvų derinimo taisyklės

  Vasara

  Šio tipo merginos turi šaltą odos atspalvį, todėl drabužius ir aksesuarus reikia rinktis taip, kad šis trūkumas būtų kompensuotas, o ne pabrėžti, kitaip veido spalva taps „lavinė“.

  Jei esate „kontrastinga vasara“, jums taip pat svarbu rinktis ne ryškių spalvų drabužius, nes jūsų kontrastas vis tiek neatlaikys (skirtingai nei Žiemą). Taip pat gerai atrodysite ant tamsių atspalvių, kurie netinka įprastai vasarai.

  Pirmenybę teikite šaltiems arba neutraliems sudėtingiems atspalviams, kurie bus jūsų kelių spalvų spalvų tipo tęsinys.

  Jums tiks šie atspalviai:

  • violetinė;
  • tamsiai rožinė be priemaišų;
  • tamsi ir šviesiai raudona;
  • šviesiai geltona;
  • mėlyna-žalia ir geltonai žalia;
  • silpnai mėlyna;
  • ruda be geltonos spalvos priemaišų;
  • violetinė;
  • visi neutralūs, išskyrus šiltą smėlio spalvos.

  Ruduo

  Šio spalvinio tipo merginos gali pasikeisti neatpažįstamai, tik vilkėdamos kitos spalvos drabužius. Šiltas odos atspalvis suteikia šiltų, šaltų ir neutralių atspalvių.

  Spalvų schema turi būti sodri, vengti blyškių pastelinių spalvų. Rinkitės sudėtingas spalvas, nes grynos spalvos nustelbs jūsų natūralų patrauklumą.

  Jums tiks šie atspalviai:

  • raudona sumaišyta su geltona;
  • oranžinė;
  • geltona su raudonu arba mėlynu atspalviu;
  • žalia ir mėlyna, išskyrus labai ryškią ir labai blyškią;
  • ruda, išskyrus tamsią ir blyškią;
  • violetinė su mėlyna, pilka arba ruda spalva;
  • neutralus, bet ne šviesus ar pastelinis.

  Pavasaris

  Kadangi šio tipo merginos turi šiltą medaus atspalvį, jos gali dėvėti labai šaltų, vidutinių ir šiltų spalvų drabužius.

  Pats spalvos tipas nėra kontrastingas, tačiau jį galima padaryti taip. Pavyzdžiui, apsivilkti raudoną suknelę ant blondinės-Pavasario. Ryški apranga baltame odiniame fone atrodys daugiau nei kontrastingai.

  Pavasaris puikiai tinka švelniems įvaizdžiams, visiems šviesiems pasteliniams atspalviams. Svarbiausia, kad spalvos būtų grynos, be jokios pilkos spalvos priemaišų. Taip pat svarbu vengti tamsių atspalvių.

  Jums tiks šie atspalviai:

  • subtilūs rožinės ir fuksijos atspalviai;
  • visi raudoni atspalviai, išskyrus tamsius;
  • kai kurie oranžiniai atspalviai su geltonu arba rausvu atspalviu;
  • geltoni atspalviai, išskyrus labai šviesius;
  • dauguma žalios spalvos atspalvių, išskyrus tamsius ir turinčius pilką atspalvį, taip pat šviesiai žalią;
  • visi mėlynos spalvos atspalviai, išskyrus mėlynai pilką ir mėlynai pilką;
  • šviesūs rudi atspalviai su geltonu arba raudonu atspalviu;
  • violetiniai atspalviai, išskyrus tamsią ir pilkai violetinę;
  • iš neutralių atspalvių jums tiks pieniškas ir kreminis.

  Žiema

  Šio spalvinio tipo merginoms tinka visi ryškūs, sultingi atspalviai, padedantys atskleisti natūralų grožį.

  Jums tiks šie atspalviai:

  • giliai juoda;
  • visi turtingi baziniai atspalviai;
  • šalti pasteliniai atspalviai;
  • visi sultingi patrauklūs atspalviai: violetinė, citrininė, turkis, avietė, fuksija, alyvinė, žydra, sultinga žalia, ryškiai raudona.

  Gražūs deriniai

  Pagaliau pažvelkime į gražius neįprastus derinius, kurie padės vizualiai įsitikinti, kad nereikėtų bijoti derinti ryškių spalvų viename įvaizdyje. Eksperimentuokite ir jums pavyks!

  Oranžinė, violetinė ir žalia

  Malachito kelnės aukštu liemeniu, ryškiai violetinė viršutinė dalis, kurią galima iškeisti į slyvą, ir oranžinis švarkas. Puikus sprendimas vakarėliui ir išvykai. Įvaizdį papildo prie kelnių derančios aukštakulnės basutės, auksinis diržas, maža auksinė sankaba.

  Plyta, ruda ir kava su pienu

  Norint gauti įdomų harmoningą vaizdą, nebūtina dėvėti ryškių drabužių. Mėlyni džinsai, balti marškinėliai, pieniškas švarkas. Nieko ypatingo, tiesa? Tačiau dėl priedų išvaizda kardinaliai pasikeičia. Ruda kepurė, kapučino megztas šalikas ir plytų krepšys. Pasirodė labai stilinga apranga!

   Uogų atspalviai

   Gervuogių ir sodriai raudonos spalvos

   Jei norite patrauklios ir prabangios išvaizdos, vienu žvilgsniu derinkite prinokusių uogų kelnes su gervuogių marškiniais. Kad šis derinys neatrodytų pernelyg prašmatniai, papildykite kavos spalvos palto įvaizdį, kuris sušvelnins vaizdą.

   Persikas ir vyšnia

   Įdomus tamsiai žalių marškinių, vyšninio saulės sijono ir persikinio švarko derinys. Visi atspalviai yra šiek tiek prislopinti, todėl jie nesiginčija su išvaizda. Išvaizdą papildo juodi smailūs batai ir juodai balta sankaba.

    Smėlis ir raudona

    Įprastoje vasaros įvaizdyje smėlio sijonas iki grindų puikiai derinamas su plonu raudonu megztiniu. Išvaizdą papildo rudi sandalai ir gėlėta sankaba. Švelnus, atsipalaidavęs žvilgsnis kiekvienai dienai.

    Ciklamenas ir žalia

    Vienu žvilgsniu puikiai derinami susiję violetiniai atspalviai, atskiesti su sultingo žalio atspalvio suknele. Puikus sprendimas, kai norite savo kasdienybę užpildyti ryškiomis spalvomis.

     Violetinė ir kupranugaris

     Labai švelnus pavasariškas vaizdas. Alyviniai liesi, šviesiai mėlyni marškiniai, kupranugario paltas ir leopardo pompos, kurios tokiu išvaizdu atrodo visai ne vulgariai, o labai stilingai.

     Baklažanai ir auksiniai

     Šiandien madingi batai ir aksesuarai iš metalinės odos, todėl auksiniai bateliai puikiai papildys vakarinę suknelę, pavyzdžiui, baklažanų atspalvį. Išvaizdą papildys pakabukas ant ilgos grandinėlės ir sankaba, papuoštas blizgučiais.

      Kalkės ir plienas

      Jei norite ryškių spalvų, pridėkite laimo spalvos paltą į ramų kasdienį vaizdą. O kad išvaizda būtų dar įspūdingesnė, batai ant metalinio plieno spalvos valčių.

      Ochra ir šokoladas

      Geltonos ir rudos spalvos atspalviai atrodo įspūdingai vienu žvilgsniu. Metaliniai batai ir aksesuarai padeda praskiesti išvaizdą. Išvaizda bus tinkama kasdieniame gyvenime ir tiks ypatingai progai.

      Lašiša ir pelkė

      Netikėtas derinys, puikiai atrodantis vienu žvilgsniu. Lašišos spalvos saulės sijonas ir pelkės spalvos marškiniai. Batai ir rankinė derinami prie marškinių spalvos, todėl sijonas tarnauja kaip ryški įvaizdžio dėmė, sutelkianti dėmesį į save. Šią techniką verta naudoti, jei norite pridėti trūkstamą klubų apimtį.

      Dulkėta rožė ir pieniška

      Šio išvaizdos grožis yra subtilių pastelinių atspalvių unisex drabužių naudojimas. Pieniškas megztinis, dulkėtas rožinės spalvos švarkas, šviesiai mėlyni džinsai ir konjako spalvos žemakulniai batai. Pasirodo, įdomus kontrastų, o ne spalvų, o formų žaidimas.

      Konjakas ir vanilė

      Dar vienas švelnus mergaitiškas žvilgsnis. Vanilės spalvos sijonas ir viršus, derantys basutės, rankinė ir konjako spalvos diržas. Išvaizda tikrai pasirodė „vanilinė“, šiek tiek vaikiška, bet puikiai tinka pirmam pasimatymui.

      Gintaras

      Gintaro spalvos suknelė puikiai tiks prie lengvos vasaros. Puikiai atrodys „Rudens“ spalvos tipo merginoms. Ją papildysite rudomis basutėmis ir rankine su ilgu dirželiu.

      Ir dar daug įdomių vaizdų.

      be komentarų

      Mada

      Grožis

      Namas