Suknelių stiliai ir modeliai

Suknelė su sijonu-saule turėtų būti kiekvienos fashionisto drabužių spinta

Suknelė su sijonu-saule turėtų būti kiekvienos fashionisto drabužių spinta
Turinys
 1. Saulės spindulių sijono ypatybės
 2. Kam jis tinka?
 3. Su rankove
 4. Ilgis
 5. Vasara
 6. Spalvos ir spaudiniai
 7. Ar tinka pilnai?
 8. Su kuo dėvėti?

Šiuolaikinių suknelių stiliai yra labai įvairūs. O tarp jų ypatingą vietą užima tokia moteriška apranga kaip suknelė su saulės sijonu. Tokios suknelės buvo madingos daugiau nei šimtmetį.

Saulės spindulių sijono ypatybės

Didelį šio stiliaus sijono suknelių populiarumą lemia tai, kad jas labai lengva pasiūti, o ant bet kokios figūros tokia suknelė atrodo itin patraukliai. Sijonai gali turėti vieną ar dvi siūles, bet yra ir be siūlių. Jų ilgis gali labai skirtis - jį vaizduoja gaminiai nuo maksimalaus ilgio iki labai trumpų modelių.

Kam jis tinka?

Suknelės su saulės sijonu tiks kiekvienai moteriai, nes jose suformuotos natūralios klostės suteikia figūrai rafinuotumo ir grakštumo. Tuo pačiu toks sijonas padės ir papildys trūkstamas vietas apimties, o prireikus paslėps papildomus centimetrus.

Juoda suknelė su sijonu saule
 • Lieknoms merginoms, kurių figūra panaši į stačiakampį, rekomenduojama tokio stiliaus suknelė, kurios ilgis būtų šiek tiek virš kelių. Šioje aprangoje jų klubai atrodys stambesni, o juosmuo – lieknesnis. Apranga iš tankios medžiagos, taip pat suknelė su daugiasluoksniu sijonu, saulė atrodys labai gerai tokiai figūrai.
 • Jei merginos figūra atrodo kaip trikampis, ji turėtų ieškoti tokios suknelės, kurioje sijonas imtų plėstis ne nuo juosmens, o nuo klubų linijos. Taip paslėpsite pilnumą ir suteiksite įvaizdžiui lengvumo.
 • Su figūra, kuri primena „apverstą trikampį“, tokio stiliaus suknelės bus geras pasirinkimas. Kelios klostės, prasidedančios nuo juosmens, vizualiai padidins klubus, o tai subalansuos visą siluetą.

Su rankove

Suknelės su saulės sijonu gali išvis neturėti rankovių, tačiau jei yra tokia detalė, rankovių ilgis gali skirtis. Prekę patartina rinktis atsižvelgiant į sezoną. Pavyzdžiui, biurui ir vėsiems orams dažnai perkami modeliai su rankovėmis, o vasarą paklausios tokio stiliaus suknelės su spagečių petnešėlėmis.

Ilgis

Trumpas

Tokias sukneles ypač mėgsta gražuolės ilgomis lieknomis kojomis. Vasarinės trumpo ilgio suknelės siuvamos iš medvilninių audinių, o vėsiam sezonui paklausūs modeliai iš velveto, vilnos ar aksomo.

Midi

Vidutinio ilgio suknelės su „saulės“ stiliaus sijonu išpopuliarėjo nuo praėjusio amžiaus 70-ųjų. Dabar tokie modeliai taip pat turi nepaprastą paklausą. Elegantiškos midi ilgio suknelės siuvamos iš atlaso, šifono ar nėrinių. Jei jie šiek tiek dengia kelius, atrodo labai moteriškai.

Ilgai iki grindų

Tokie suknelių modeliai su saulės sijonu buvo ypač populiarūs XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Dabar jie dažnai pristatomi kaip lengvi sarafanai be rankovių, dėvimi su basutėmis, krepšiais, akiniais ir kepure. Tokias sukneles dažnai renkasi merginos, kurių kojos nėra lieknos.

Vasara

Suknelių su saulės sijonu modeliai vasaros laikotarpiui dažniausiai siuvami iš plonų audinių, pavyzdžiui, iš medvilnės, satino ar šilko. Tokia apranga dažnai būna ryškių spalvų ir be rankovių. Yra modelių su gana atviru pjūviu ant nugaros arba iškirptės. Suknelės su permatomu šifoniniu sijonu yra labai patrauklios.

Spalvos ir spaudiniai

Juoda

Trumpa juoda suknelė su saulės sijonu sėkmingai pakeičia suknelę su apvalkalu. Jis pakankamai diskretiškas oficialiems renginiams. Jei prie tokios suknelės pridėsite ryškių aksesuarų, tokia suknelė bus geras pasirinkimas ypatingoms progoms. Ilgoje juodoje tokio stiliaus suknelėje mergina atrodo neįprastai elegantiškai.

Baltas

Sniego baltumo suknelėse su sijonu saulė įkūnija moteriškumą ir švelnumą. Trumpi modeliai gali turėti V formos iškirptę, petnešėles, valties iškirptę ar kitus geriausius variantus. Dažnai yra baltos šio stiliaus suknelės, kurias papildo ryškus diržas.

Raudona

Apranga su raudonų tonų saulės sijonu tinka drąsioms ir atsipalaidavusioms merginoms. Tokios suknelės ilgis labai skiriasi. Įspūdingai atrodo trumpi modeliai ilgomis rankovėmis, itin patrauklios suknelės iki kelių, tačiau ypač šventiškai atrodo gaminiai iki grindų. Raudonos suknelės dažnai dėvimos su juoda arba balta juosmeniu, kad paryškintų juosmenį.

Į narvą

Plediniai drabužiai su sijonu nuo saulės gali būti trumpi, iki kelių arba iki grindų. Dažniausi šio spaudinio spalvų deriniai yra raudona ir juoda, taip pat juoda ir balta.

Rutulinė suknelė su sijonu saule

Taškuotas

Sijono saulė su taškeliais atrodo mielai ir žvaliai. Viršutinė tokios suknelės dalis gali būti vienodo rašto arba lygi. Priklausomai nuo formos, žirnių dydis parenkamas skirtingai. Populiariausios žirnio suknelės su saulės sijonu spalvos yra juoda ir balta, balta ir juoda, raudona ir balta, raudona ir juoda ir mėlyna ir balta.

Gėlėje

Suknelių su saulės sijonu augaliniai motyvai dažniausiai sutinkami vasaros modeliuose. Šios suknelės yra ryškios ir patrauklios. Gėlių raštas dažnai pasirenkamas retro stiliaus modeliams, taip pat sarafaniams su dirželiais.

Ar tinka pilnai?

Apranga, kurios sijonas yra „saulės“ stiliaus, rekomenduojamas merginoms su pilnais klubais, nes joje ši figūros dalis bus paslėpta. Be to, toks tūrinis sijonas pabrėš juosmenį.

Su kuo dėvėti?

 • Batai prie trumpos suknelės su sijonu nuo saulės turėtų būti su aukštakulniais, o prie ilgų modelių galite avėti basutes ar balerinas.
 • Tokio stiliaus aprangą galima dėvėti su paprastu arba kontrastingu diržu, kurio plotis skirsis priklausomai nuo suknelės modelio ir nuo jos savininkės figūros.
 • Ant suknelės su sijonu saulė gali būti dėvima su trumpu švarkeliu ar bolero.
 • Šio stiliaus gaminius be rankovių galima papildyti trumpomis pirštinėmis.
 • Prie saulės sijono derinamos dekoracijos turėtų būti grakščios. Tačiau kai kurie tokių suknelių modeliai puikiai dera su didelėmis apyrankėmis ir ilgais karoliukais.
 • Šiai suknelei rinkitės nedidelę sankabą, tinklelį ar krepšį.
 • Suknelę pilnu tokio stiliaus sijonu papildę akiniais nuo saulės ir kepure, sukursite vintažinį įvaizdį.
be komentarų

Mada

Grožis

Namas