Suknelių stiliai ir modeliai

Suknelės iš laužo medžiagų – nuo ​​paprastų iki ekstravagantiškiausių įvaizdžių

Suknelės iš laužo medžiagų – nuo ​​paprastų iki ekstravagantiškiausių įvaizdžių
Turinys
 1. Įvairios laužo medžiagos
 2. Kodėl jums reikia originalios suknelės
 3. Iš vyriškų marškinėlių
 4. Iš marškinėlių ar marškinėlių
 5. Iš skarelės
 6. Iš vyriškų kaklaraiščių
 7. Iš palapinės
 8. Popierius
 9. Iš blizgaus žurnalo
 10. Valgomas
 11. Iš kamuoliukų
 12. Iš indų
 13. Iš šiukšlių maišo
 14. Iš maišelių
 15. Iš diskų
 16. Nuo žaibo
 17. Iš juostos
 18. Rudens lapai
 19. Iš gėlių ir augalų
 20. Iš kitų medžiagų

Laiko tėkmės negalima sustabdyti. Mada taip pat nesustoja. Kasdien sekti mados tendencijas tampa vis lengviau, nes ant podiumų atsiranda vis daugiau apdarų iš improvizuotų medžiagų.

„Pasidaryk pats“ suknelės ne tik parodo jūsų meistriškumą ir kūrybiškumą, bet ir atnaujina jūsų garderobą pora naujų, originalių apdarų. Dauguma straipsnyje pristatomų suknelių nėra labai tinkamos kasdieniam gyvenimui, tačiau pora idėjų puikiai išsipildys ir padarys jūsų išvaizdą įdomesnę.

Popierinė suknelė

Įvairios laužo medžiagos

Kurti aprangą iš turimų įrankių tinka viskas, išskyrus stambias ir sunkias medžiagas.

Žodžiu, verta panaudoti viską, kas gulėjo antresolėje, o viena koja jau buvo šiukšliadėžėje.

Kodėl jums reikia originalios suknelės

Improvizuota suknelė leis pademonstruoti savo kūrybiškumą, dalyvauti konkurse, išsiskirti šventėje, o taip pat atnaujinti senus, nebemadingus ar jau pabodusius apdarus.

Be to, tai yra pats originaliausias būdas įsigyti suknelių porą be ypatingų finansinių išlaidų.

Suknelė iš plastikinių indų

Iš vyriškų marškinėlių

Populiarumo viršūnėje dabar yra didelio dydžio vyriškų marškinių suknelės. Galite rasti daugybę būdų, kaip marškinius paversti suknele, tačiau mes sutelksime dėmesį į du pagrindinius.

Pirmas būdas – be siuvimo.Marškinius užsisegame ant savęs taip, kad iškirptė būtų aukščiau už krūtinę, o apykaklė taptų tarsi apvadu. Rankoves apvyniokite aplink juosmenį ir suriškite juos lanku. Neįprasta ir stilinga suknelė yra paruošta!

Daugiau skaitykite straipsnyje apie kaip pasidaryti suknelę iš vyriškų marškinių.

Suknelė iš vyriškų marškinių

Antrasis variantas, kaip jau supratote, yra marškinių pavertimas suknele naudojant siuvimą. Internetas yra perpildytas įvairiausių keitimo būdų, todėl nesunkiai rasite tą, kuris jums tinka ir atrodys nepaprastai bei ryškiai.

Suknelės iš vyriškų marškinių pavyzdys

Iš marškinėlių ar marškinėlių

Kita populiari medžiaga – vyriški marškinėliai arba marškinėliai. Čia taip pat yra daug nuostabių ir įdomių modelių.

Suknelė iš vyriškų marškinėlių

Jei marškinėliai dideli ir esate liekna mergina, siuvimo pagalba galite paversti šiuos marškinėlius suknele.

Suknelė iš vyriškų marškinėlių

Iš skarelės

Paplūdimio pareo arba didelis šalikas gali būti lengvai transformuojamas į suknelę.

Skarinės suknelės

Paimdami du vienodus šalikus, užriškite juos viename kampe. Tarkime, tai bus dešinysis petys. Vieną šaliką metame į priekį, antrą atgal. Užpakalinę skarelę paimame už šoninių kampų ir surišame iš dešinės pusės, o priekinės šoninius - viršuje ir kairėje pusėje. Pridėkite ploną diržo dirželį ir būsite nuostabūs!

Vasarinė suknelė su skarele

Įdomų apdarą galite sukurti ir iš vieno šaliko įvairiai surišdami.

Suknelė su asimetrine skarele

Iš vyriškų kaklaraiščių

Dar prieš tai atėjo mada, o su ja ir dizaineriai. Susiūti ir organiškai vienas prie kito priderinti kaklaraiščiai virsta nepralenkiama ir puošnia mini suknele. Jei sandėlyje turite daug medžiagos, galite sukurti maksimalaus ilgio suknelę.

Iš dviejų spalvų ne tik susiūtų, bet vietomis pynimą formuojančių kaklaraiščių suknelė atrodo išskirtinai ir puikiai.

Iš palapinės

Kodėl gi ne? Įsivaizduokite suknelę su atviru ir prigludusiu viršumi, užtrauktuku priekyje, ilgu sijonu ir traukiniu gale. Pagaminta iš kelių spalvų, ši suknelė pati savaime atrodo įspūdingai. Ir jei pašalinsite viską, kas rodo ankstesnę audinio paskirtį ir panaudojimą, mažai kas atspės, kad šią suknelę sukūrėte jūs iš improvizuotų priemonių.

Kūrybininkai nuėjo toliau ir turizmą derino su mada, kurdami palapines sukneles.

Popierius

Kiekvienas namas buvo renovuotas, po to liko gabalai ar net tapetų ir popieriaus ritinėliai. Laikui bėgant jie apdulkėdavo palėpėje ar antresolėje. Pats laikas juos gauti ir įkvėpti joms antrą gyvenimą, savo rankomis susikūrus popierinę suknelę.

Tapetinė suknelė

Sukurkite pritvirtintą viršutinę dalį su keliais popieriaus ritiniais aplink liemenį. Priklijuokite popierių ant nugaros arba šono juostele. Tokiu būdu galima pasidaryti ir tiesų sijoną, kurį sujungiame su liemeniu. Jei toks variantas jums nepatinka, galite pasiimti seną sijoną, prie kurio galite pritvirtinti kūgio žiedus iš popieriaus ir keliais sluoksniais. Gausite tūrinį ir purų sijoną. Tokiu būdu galite siūti traukinį ar papildomas pakopas.

Nuostabiausia, kad kuriamos ištisos ateljė, kuriant originalius apdarus.

Norėdami sukurti popierinius drabužius, galite paimti: tapetus, laikraščius, žurnalus, servetėles, saldainių įvyniojimus, dėžutes, pakuotes, kartoną, gofruotą popierių ir net tualetinį popierių.

Suknelė su pudra

Tačiau ne kiekviena sugalvos pasiūti suknelę iš vaikiškos knygelės.

Knygos suknelė

Suknelės iš popieriaus gali būti dėvimos kelis kartus, jei jos yra kruopščiai iškirptos „išilgai siūlės“, kuri vėliau užklijuojama juostele. Paprasta ir praktiškai nemokama. Ir svarbiausia - gražu. Nenuostabu, kad jie sako, kad viskas, kas išradinga, slypi paprastume.

Iš blizgaus žurnalo

Absoliučiai visi namuose turi krūvas nereikalingų blizgių žurnalų, kuriuose patinka vienas ar du straipsniai. Straipsnius išpjauname arba išplėšiame ir dedame į tėtį, o ant suknelės dedame žurnalus. Dar neturėjai suknelės iš žurnalų?

Adata ir siūlai, segiklis, žirklės, žurnalai, juosta ir pagrindinė suknelė yra viskas, ko jums reikia.

Valgomas

Iš saldumynų

Taip, jūs negirdėjote. Jei nesate smaližė, pabandykite suknelę pasidaryti iš saldainių.Įvyniojimų įvairovė padės sukurti tam tikrą spalvų gamą, o įvairių formų saldainiai – papuošti skirtingus aprangos elementus.

Saldainių suknelės

Viskas, ko jums reikia, tai nusipirkti saldainių ir apsiginkluoti adata bei siūlu. Siūkite saldainius ant senos suknelės, išdėstydami juos taip, kaip sako jūsų fantazija – ir būsite tikri, kad sėkmė. Būsite kamuolio karalienė, svarbiausia atsiriboti nuo smaližių.

Iš šokolado

Iš šio nuostabaus deserto sukuriamos ištisos suknelių kolekcijos, kurios užbaigia šokolado festivalius.

Iš vaisių ir daržovių

Vegetarams ir sveiko gyvenimo būdo žmonėms menininkė iš Korėjos kuria sukneles iš kopūstų, svogūnų, žolelių, bananų žievelių ir kitų skanių bei sveikų daržovių.

Nuo kepimo

Mados kūrėjai parodė, kaip pūstas rankoves galima pakeisti skaniais duonos kepalėliais. Ekstravagantiškame mados pasaulyje vietą rado ir paprasti beigeliai. Jie buvo naudojami kaip dekoracija.

Iš mėsos

Valgoma, bet nelabai skani žalios mėsos suknelė. Jis taip pat neatrodo estetiškai, tačiau tai nesutrukdė Lady Gagai jo panaudoti savo šokiruojantiems tikslams.

Mėsos suknelė

Iš kamuoliukų

Drąsiems eksperimentuotojams tinka balioninės suknelės idėja. Kūrybai tinka tiek pailgi modeliavimui skirti, tiek paprasti interjerą puošiantys rutuliai.

Suknelė su balionu

Galite juos jungti įvairiausiais pynimais ir raštais – viskas jūsų rankose ir priklauso nuo jūsų fantazijos. Lengva suknelė iš kamuoliukų efektingai ir nepamirštamai mirga bei žaidžia šviesa, tinkanti ryžtingoms merginoms, nebijančioms atsidurti dėmesio centre.

Maniežui skirta suknelė iš kamuoliukų švelniai sugrąžins vaikystės nostalgiją. Jei stambus siluetas jus šiek tiek trikdo, galite juos pakeisti dezodorantais arba teniso kamuoliukais, prieš tai juos papuošę.

Dizainerinė rutulinė suknelė

Iš indų

Taip pat galima netinkamai panaudoti susikaupusias šakutes ir šaukštus, taip pat šluoteles. Suknelė iš plastiko yra labiau prieinama ir atrodo subtiliai, o iš nerūdijančio plieno suknelė įvaizdžiui suteiks norimo ryškumo.

Nemanykite, kad sudužę indai yra gaila. Laimei, naujos suknelės pavidalu. Taip porceliano šukių pagalba galite sukurti šedevrą.

Porcelianinė suknelė

Iš šiukšlių maišo

Sukurtos iš šiukšlių maišų, kad sukurtumėte nuostabias ir nuostabias sukneles. Pripūsti krepšiai sukurs sodrų princesės aprangą. O kutais supjaustyti, o paskui vešliais raukšlėmis susiūti krepšiai padės sukurti Amazonės kario įvaizdį.

Suknelės su apvalkalu iš juodų maišelių atrodo įspūdingai. Ši išvaizda puikiai tinka švęsti Heloviną.

Trumpa šiukšlių maišo suknelė

Taip pat verta atkreipti dėmesį į kitą buitinį plastiką. Butelių dugnai yra puiki suknelė. O iš vienkartinių indų - kombinuota princesės apranga iš pasakos.

Suknelė iš buteliukų

Iš maišelių

Languoti arba, pasak paprastų žmonių, turgaus krepšiai – ne pati prasčiausia medžiaga kuriant neįprastus apdarus. Be to, narvas visada madingas.

Suknelė su languotu krepšiu

Iš diskų

Ant senų paprastų marškinėlių, marškinėlių ar suknelės galite siūti diskus ar diskų gabalėlius - aprangą, skirtą eiti į klubą ar diskoteką.

Suknelė iš diskų atrodo įdomiai ir neįprastai, o dėl savo šviesą atspindinčių savybių taip pat atrodo įspūdingai.

Nuo žaibo

Vienos jaunos dizainerės pristatyta suknelė iš užtrauktukų atrodo stebėtinai ir ekstravagantiškai. O kas mes tokie, ar ne dizaineriai? Užtrauktukus susiuvame pagal raštą ir be strėlių. Dydžius deriname pagal save.

Galite sukurti kombinuotą suknelę, kai liemenė ar sijonas yra su užtrauktuku, o antrasis gabalas yra paimtas iš kitokio aprangos. Tai pasirodys labai stilinga ir įdomi.

Suknelė su užtrauktuku ir šifonu

Iš juostos

Keista, bet įvairiaspalvė lipni juosta padeda sukurti linksmas, rūgštines vakarėlių sukneles.

Rudens lapai

Rudenį suknelė iš lapų bus labai patogus ir biudžetinis pasirinkimas. Norint jį sukurti, reikia švarių sveikų lapų, kuriuos siuvame už uodegos tokiu pačiu principu kaip ir diskus. Atrodo skaniai ir šviežiai. Visgi, yra keletas reikšmingų trūkumų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

 1. Lapų suknelė turėtų būti sukurta prieš pat renginį, į kurį ketinate ją vilkėti. Lapai labai greitai išdžiūsta ir gali pasirodyti ne visai tokie, kokių norėtumėte.
 2. Lapai taip pat yra labai trapi medžiaga. Uodegos nulūžta ir lapai nukrenta, todėl aprangos drobėje susidaro spragos. Todėl aprangą reikia dėvėti atsargiai.

Iš gėlių ir augalų

Meilė gėlėms niekada neišnyks. Tai puikus būdas išreikšti jausmus, namų dekoras, o pastaruoju metu ir medžiaga suknelėms.

Šviežių gėlių apdarai išlieka aktualūs ne tik įvairiems festivaliams, bet ir koncertams.

Ani Lorak gėlių suknelė

Iš kitų medžiagų

Asistentų medžiagų yra tiek daug, kad sunku jas sutalpinti į vieną straipsnį.

Suknelės kuriamos iš povo plunksnų, tačiau eksperimentuoti su plunksnomis niekas nedraudžia.

Džiovinta žolė ir šiaudai taip pat puikiai tiks austi balių suknelę.

Šieno suknelė

Trumpai tariant, neišmeskite kai kurių aukščiau išvardintų medžiagų, taip pat pirštinių, senų skėčių, nereikalingų meškiukų, alaus kamštelių, alaus skardinių, lempučių, plaukų. Ir staiga tai kažkada pravers.

O jei pritrūksta fantazijos, tuomet pasitelkite skirtingų prekių gamintojų reklamas.

Tikimės, kad straipsnis jums bus naudingas ir bus naudingas. Atminkite, kad viskas yra jūsų rankose - svarbiausia būti kantriems ir apsiginkluoti vaizduote, o visa kita ateis paskui. Sėkmės jūsų pastangose.

be komentarų

Mada

Grožis

Namas