Plaukų kirpimai

Madingiausi moteriški kirpimai

Madingiausi moteriški kirpimai
Turinys
  1. Tinkamo pasirinkimo niuansai
  2. Tikri trumpi kirpimai
  3. Kas dabar madinga vidutinio ilgio plaukams?
  4. Dabartinės ilgų plaukų tendencijos
  5. Gražūs pavyzdžiai

Šukuosena yra neatsiejamas bet kokio įvaizdžio elementas, o viso komplekto vientisumas priklauso nuo to, kaip teisingai ji pasirinkta. Svarbu atsižvelgti ne tik į plaukų struktūrą ir išvaizdos ypatybes, bet ir į šiuolaikines tendencijas bei naujus moterų kirpimus. Madingi moteriški kirpimai gali pabrėžti išvaizdos orumą, paslėpti jos trūkumus ir netgi pastebimai atjauninti savininką.

Tinkamo pasirinkimo niuansai

Kiekvienas naujas sezonas moterims siūlo ne tik naujus įvaizdžius, spalvas, aksesuarus, bet ir kirpimus. Šiais metais populiarėja šukuosenos, kurios išsiskiria sąmoningu aplaidumu. Kruopštus stilius – nuo ​​plaukų iki plaukų – nebėra labai vertinamas. Nusivylusios, banguotos sruogos – naujųjų metų hitas. Be to, į madą atėjo garbanos, kirpčiukai taip pat nerūpestingi, suplyšę, visokios kasytės ir net tatuiruotės. Kalbant apie spalvą, prasminga atkreipti dėmesį į nenatūralius atspalvius, ryškius, patrauklius.

Šiuo atveju plaukų ilgis nėra lemiamas. Tiek trumpoms, tiek ilgoms garbanoms galite pasirinkti tokį kirpimą, kuris atitiktų mados tendencijas ir pabrėžtų jo savininko individualumą.

Tačiau bet kuriuo atveju yra niuansas, kurio nereikėtų pamiršti. Tai plaukų sveikata. Nuobodžios, negyvos, netvarkingos sruogos niekam nesuteiks patrauklumo, net jei jos būtų sušukuotos madinga šukuosena. Todėl prieš einant į saloną verta susitvarkyti plaukus, juos gydyti, „pamaitinti“ kaukėmis, serumais ir kitais dalykais.

Jei gydymo priemonių pasirinkimas kelia problemų, galite kreiptis į specialistą, kuris padės pasirinkti tinkamus plaukų atkūrimo būdus.

Renkantis kirpimą verta atsižvelgti ir į veido formą. Pavyzdžiui, jei veidas apvalus, tiks vizualiai jį ištempusi šukuosena su tiesiais suplyšusiais kirpčiukais. Ovalus veidas yra „tolerantiškiausias“ visokiems eksperimentams, tačiau kirpčiukai šiuo atveju turėtų būti stori ir su užapvalintais galais. Kvadratinis arba stačiakampis veidas sušvelnins storus nuskurusius kirpčiukus.

Tas pats pasakytina ir apie pačius kirpimus. Jų forma, ilgis, konfigūracija turi būti parinkti taip, kad maksimaliai išryškintų visus veido privalumus ir paslėptų galimus trūkumus.

Tikri trumpi kirpimai

Šį sezoną stilistų siūlomas madingų kirpimų asortimentas per daug nesiskiria nuo ankstesnio. Pagrindinis skirtumas yra stiliaus metoduose. Jei anksčiau pagrindinis reikalavimas buvo idealiai lygi šukuosena, tai dabar ji turėtų būti nerūpestingai sušukuota, tarsi vėjas žaistų su plaukais.

Šukuosenų pasirinkimas trumpiems plaukams gana platus, galbūt platesnis nei vidutiniams ar ilgiems plaukams. Tai ir boba, ir kvadratas, kurie savo pozicijų neužleidžia jau kelis sezonus, ir piksis, ir garkonas, ir puslapis. Tačiau buvo ir naujovė, kuri sparčiai populiarėja. Tai šukuotinis kirpimas. Tai kažkuo primena tą pačią bobą, tik graduotą, kurioje atsitiktinai parinktos atskiros sruogos.

Šis kirpimas puikiai tinka ploniems plaukams – suteikia apimties. Ji taip pat vizualiai pailgina veidą, todėl apvalaus veido savininkės gali nukreipti dėmesį į ją.

Šukuosenos "dangtelis" yra ne mažiau populiarus. Tai gana sunkiai atliekama šukuosena, todėl geriau ją patikėti patyrusiam meistrui.

Kare yra dar vienas būsimojo sezono favoritas. Puikus šio kirpimo dalykas yra tai, kad jis suteikia erdvės vaizduotei ir modeliui. Neatsargios bangos, riestos lengvos garbanos ar glotnūs tiesūs plaukai – boba pasiruošusi viskam.

Tačiau verta atminti, kad nuolat formuojant karštį plaukai prastėja, todėl nereikėtų pamiršti ir apsauginių priemonių.

Kaskadinis kirpimas – vienas populiariausių šį sezoną – atliekamas ne tik ilgiems plaukams, kaip būdavo anksčiau. Dabar jį galima pamatyti „sutrumpintoje“ versijoje. Toks originalus sprendimas patiks nepaprastoms, drąsioms damoms, nepriklausomai nuo amžiaus.

Trumpų plaukų pranašumas yra tai, kad jiems nereikia papildomos priežiūros, o tai ypač vertina šiuolaikinės damos. Gyvenimo ritmas dabar jau gana aukštas, kartais nelieka laiko net puodeliui kavos, o ką jau kalbėti apie stilizaciją.

Be to, tokie kirpimai tinka bet kokio amžiaus damoms, tad miestų gatvėse galima rasti ir 20 metų merginą su piksiu ar garkonu, ir rimtą verslo moterį virš 40 metų su tokiu pat piksiu ar puslapiu.

Bet, vis dėlto trumpi kirpimai šį sezoną išlaisvina moteris nuo kasdienės šukuosenos. Net ir kvadratas šiandien nereikalauja kruopštaus stiliaus, jau nekalbant apie pixie ar garcon. Kuo šukuosena bus netvarkingesnė, natūralesnė, nerūpestingesnė – tuo geriau, tuo madingesnis ir modernesnis bus visas vaizdas kaip visuma.

Trumpų kirpimų dinamika kartu su neatsargiu modeliavimu jaunoms merginoms suteikia drąsos ir veržlumo, o vyresnėms moterims atrodo jaunesnė. Trumpos šukuosenos puikiai dera su madingu skutimu ir tatuiruotėmis.

Paprasčiausiai nuskustos smilkinės ar pakaušis nebesidžiaugia tokia šlove, tačiau piešti piešinį ant nuskustos vietos yra naujas dalykas.

Apskritai, ne veltui trumpi moteriški kirpimai tokie populiarūs. Tai yra madingiausios šukuosenos ir dėl geros priežasties. Jie yra mažiau įnoringi (ypač dabartiniu potraukiu aplaidumui), nereikalauja sudėtingo stiliaus, puikiai dera prie šiuolaikinio dinamiško stiliaus ir daro moteris jaunesnius.... Galbūt todėl šį sezoną trumpų kirpimų pasirinkimas toks platus.

Kas dabar madinga vidutinio ilgio plaukams?

Vidutiniai plaukai – išsigelbėjimas merginoms, kurios nori per daug nesivargti su tvarkymu ir formavimu, bet tuo pačiu neužsisegti vieno įvaizdžio ir vienos šukuosenos ribose. Ilgis iki pečių arba šiek tiek žemiau laikomas vidutiniu, todėl vietos kūrybiškumui užtenka. Kalbant apie kirpimus, jų asortimentas praktiškai toks pat kaip ir praėjusį sezoną. Tai yra kaskada, kopėčios, pailgas puslapis.

Tačiau yra ir naujų daiktų, pvz., kirpimas "Aurora". Kirpimas savaime nėra naujiena, jis atsirado ne šiandien ir jau patyrė mados bumą. Tačiau šį sezoną ji vėl išpopuliarėjo dėl jai būdingo tvarkingo netvarkingumo. Apskritai modelis kalba apie kelių lygių kirpimus – pakaušio dalyje plaukai nukerpami trumpiau nei pakraščiuose, suformuojant savotišką skrybėlę.

Ši technika puikiai tinka ploniems, silpniems plaukams – suteikia jiems apimties ir spindesio.

Liūdnai pagarsėjęs nerūpestingumas formuojant būdingas kiekvienai iš išvardytų variantų, nesvarbu, ar tai būtų kaskada, kopėčios ar „Aurora“, dėl skirtingo sruogų ilgio. Daugiapakopės šukuosenos pačios savaime atrodo kiek netvarkingos, suplyšusios, lengvos, atitinkančios dabartinio sezono reikalavimus.

Jums net nereikia naudoti stiliaus gaminių. Maksimalus reikalavimas – plaukų džiovintuvu ir putomis (arba laku, ar dar kuo) pridėti apimties prie šaknų ir – šiuolaikiškas madingas įvaizdis paruoštas.

Be to, vidutiniai plaukai leidžia žaisti su kitomis tendencijomis, pavyzdžiui, pynėmis. Žinoma, taip pat sąmoningai aplaistytas. Taip pat pravers įvairiaspalviai kaspinėliai, karoliukai, ryškūs aksesuarai.

Daugiapakopis kirpimas vidutiniams plaukams suteikia gana daug galimybių kurti įvairias šukuosenas. Be to, kaskados – viena madingiausių šio sezono šukuosenų – leidžia sukurti žavingą romantišką įvaizdį, kuris taip pat atitinka naujausias tendencijas.

Tokie kirpimai suteikia savininkei moteriškumo, švelnumo, nėra tokie drąsūs kaip trumpos šukuosenos, turi mažiau veržlumo, savotiško vyriško standumo. Galbūt todėl vidutinis plaukų ilgis turi tiek daug gerbėjų tarp įvairaus amžiaus merginų.

Dabartinės ilgų plaukų tendencijos

Ilgi plaukai yra bet kurios merginos puošmena, todėl, nepaisant priežiūros sudėtingumo, apie juos svajoja beveik visos dailiosios lyties atstovės, net ir itin madingos (ir itin trumpos) piksės savininkės. Ponios, kurios savo arsenale turi storus ir ilgus plaukus, puikiai žino apie savo turtus ir yra šiek tiek atsargūs dėl žodžio „kirpimas“. O šiurpios istorijos apie kirpėjus, kurios, karpydami galiukus, nupjauna pusę ilgio, taip pat persekioja.

Tiesą sakant, kirpimai ilgiems plaukams ir kirpimai kaip tokie nėra patys. Tai tik formavimas (žinoma, išlaikant ilgį) ir galiukų formavimas. Šiandien stilistai siūlo du variantus - tai yra ta pati kaskada, tai yra skirtingų dydžių sruogos ir ilgi plaukai su tolygiai nukirptais galais. Abiem atvejais ilgis išsaugomas.

Tačiau niekas neatšaukė kirpčiukų, kurie vėl grįžo į podiumus ir į fashionistų širdis. Plyšęs, įstrižas, tiesus ir idealiai plokščias – pasirinkimas gana didelis.

Nepaisant to, kirpimų pasirinkimas palieka daug norimų rezultatų. Tačiau šiuo atveju ilgų plaukų savininkės neatsilieka nuo mados. Bet kokios, net sudėtingiausios šukuosenos yra jų galioje, o net dabartinės nerūpestingos kasos ir bangos - dar labiau.

Moterims, turinčioms ilgus plaukus, tinka beveik bet kokia šukuosena. Šiuo metu madingas dažymas ryškiomis spalvomis, pynimai, ryšuliai, garbanos ir garbanos – visa tai lengvai atgyja.

Ilgi plaukai suteikia moterims moteriškumo, todėl jos gali sau leisti bet kokius eksperimentus. Kaskados atveju šių eksperimentų įvairovė plečiasi, nes ant plaukų su skirtingo dydžio sruogomis galite įkūnyti daug daugiau idėjų nei ant tokio paties ilgio garbanų.Tuo pačiu nesunku sekti naujausias tendencijas – skirtingi plaukų ilgiai iš anksto suteikia šukuosenai savotiško „apgalvoto pasišiaušimo“.

Be gana paprasto stiliaus, audimo ir pynimų, jaunos ponios nepamiršta ir spalvinimo, kuriame jas riboja tik jų pačių drąsa ir reikalingų medžiagų prieinamumas.

Gali būti visokių neoninių atspalvių, rūgštus, viršutinį plaukų sluoksnį galite palikti natūralaus atspalvio, o apatines sruogas dažyti vaivorykštės atspalviais. Violetinė, mėlyna, rožinė, šviesiai žalia – kokių atspalvių nepamatysi ant fashionistų galvų. Tačiau tokiems eksperimentams reikia ne tik drąsos. Turite būti pasiruošę, kad plaukams po šių eksperimentų reikės papildomos priežiūros, galbūt, salono procedūrų atstatymui.

Gražūs pavyzdžiai

Akivaizdu, kad su bet kokio ilgio plaukais galite lengvai sukurti šukuoseną, kuri pabrėš jūsų išvaizdos ypatybes ir paslėps nedidelius trūkumus. Ilgi ar trumpi plaukai nesvarbu. Bet kokiu atveju yra variantų, atitinkančių ne tik šiuolaikinės mados, bet ir moters poreikius.

Platus visų rūšių kirpimų pasirinkimas leidžia įgyvendinti beveik bet kokias idėjas ir svajones. Svarbiausia teisingai nustatyti plaukų struktūrą ir veido formą, kad šukuosenos pagalba visa tai būtų pateikta palankiausioje šviesoje. Pavyzdžiui, jei moteris turi plonus plaukus, visai nebūtina jų kirpti prie šaknų ir nutraukti svajonę apie ilgas garbanas. Kirpimas „Aurora“ yra tai, ko šiuo atveju reikia norint išlaikyti ilgį ir vizualiai suteikti plaukams apimties.

Pixie kirpimas - berniukiškai moteriška, lengvai prižiūrima ir formuojama - padės vyresnėms damoms pratęsti jaunystę, o jaunoms gražuolėms suteiks įžūlumo ir entuziazmo.

Bobas yra kirpimas, kuris kartu su kvadratu nenusileidžia delnui daugelį sezonų iš eilės. Tačiau jei anksčiau jie turėjo būti idealiai lygūs – plaukai prie plaukų – klojami, tai šiandien, priešingai, pasirodymą valdo nerūpestingos bangos, lengvos garbanos ir suplakti kaip rankomis plaukai. Tai taikoma dviem variantams.

Tarp gyvų bangų ir natūralaus nerūpestingumo bent jau netinkamai atrodys „monolitinis“ kvadratas, kuriame neišsiskiria nė vienas plaukelis.

Vienintelis dalykas, kurį galima padaryti kruopščiau, yra į podiumus ir gatves sugrįžę kirpčiukai. Tačiau ir čia lygintuvą griebtis verta tik ekstremaliausiu atveju, jei tolygų, lygų kirpčiuką „nusako“ veido forma, plaukų struktūra ir pačios šukuosenos geometrija.

Apskritai šio sezono tendencijos leidžia damoms sutaupyti laiko nepakenkiant savo išvaizdai. Jei anksčiau tobulas sušukavimas buvo laikomas gero skonio ženklu, kuris atimdavo daug laiko ir pastangų, tai šiandien, priešingai, lygūs ir glotnūs plaukai, akivaizdžiai sušukuoti dirbtinai, yra reliktas. Dabar užtenka pamušti plaukus rankomis (minimalus putų, putų ar lako kiekis yra ponios nuožiūra), pakelti šaknis plaukų džiovintuvu ir šukomis, ir viskas, madinga šukuosena paruošta. .

Tai taikoma bet kokiam plaukų ilgiui, bet kokiam kirpimui. Net ir ilgi plaukai, kurie, atrodo, reikalauja tiek daug laiko formuojant, dabar gali „pailsėti“ laisvėje. Ir tokia tendencija galima nesidžiaugti. Juk tai ne tik taupo laiką, bet ir leidžia plaukams atsigauti po kasdienio terminio formavimo su daugybe specialių priemonių.

Sveikos gyvensenos mada pasiekė plaukus, dabar tendencija – sveiki plaukai, laisvai plazdantys vėjyje. Ir tai puiku.

Daugiau informacijos apie tai, kaip pasidaryti madingą kirpimą trumpiems plaukams, rasite kitame vaizdo įraše.

be komentarų

Mada

Grožis

Namas