Suknelių stiliai ir modeliai

Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę?

Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę?
Turinys
 1. Atrankos taisyklės
 2. Ilgis
 3. Stiliai
 4. Nėščioms
 5. Už pilną
 6. Spalva
 7. Priedai
 8. Šukuosena
 9. Makiažas

Kiekvienos merginos gyvenime yra tas pats vyras, su kuriuo ji pasiruošusi susirišti. Dažnai atsitinka taip, kad jaunavedžiai, norėdami susituokti, nusprendžia duoti priesaiką prieš aukštesnes jėgas ir eiti į bažnyčią. Kokia turėtų būti vestuvinė suknelė ir kaip išsirinkti tinkamą?

Atrankos taisyklės

Jei nuspręsite vestuves, turėtumėte atkreipti dėmesį į tam tikras vestuvinės suknelės pasirinkimo taisykles:

 • Apranga, kuri per daug apnuogina rankas, pečius, nugarą, kojas ir krūtinę, netinka vestuvių ceremonijai. Suknelė turi būti uždaryta arba papildyta bolero.
 • Tas pats pasakytina ir apie ilgį – jis turi būti žemiau kelių. Per vestuves negalite vilkėti trumpos ir aptemptos suknelės.
 • Nereikėtų rinktis įmantriai puoštos suknelės. Subtilus siuvinėjimas, perlų karoliukai ar draperijos bus kaip tik.
 • Iš audinio tinka satinas, šifonas, gipiūras ar bet koks kitas audinys, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad apranga atrodytų natūraliai ir paprastai.
 • Ergonomiškas modelis vestuvėms bus tiesaus arba šiek tiek platėjančio kirpimo suknelė.
 • Traukinys yra katalikiškos vestuvinės suknelės elementas, todėl ne visai tinka stačiatikių bažnyčioms.
 • Galva turi būti padengta galvos apdangalu.
 • Aprangos nuosaikumas tęsiasi su švelniu makiažu ir kukliais, bet patogiais batais.

Ilgis

Daugelis įpratę manyti, kad geriausias pasirinkimas vestuvėms yra maksi ilgis. Gražus, iškilmingas, kuklus. Grindų ilgis, žinoma, aktualus visada, tačiau bažnyčia nedraudžia vidutinio ilgio suknelių, svarbiausia, kad keliai būtų uždengti.

Trumpa vestuvine suknele

Ilga suknelė iš nėrinių ar atlaso atrodys grakščiai, elegantiškai ir tiesiog puošniai.Ant galvos ir pečių galite pridėti subtilų šydą arba nėriniuotą skarą.

Ypač populiarios transformuojančios suknelės, kuriose sijonas gali keisti formą arba atsisegti. Tarp jų galima rasti ir vestuvėms, ir iškilmingam renginiui tinkamo stiliaus modelį. Nuimamas sijonas išspręs ilgio problemą, jei esate trumpų suknelių mėgėja.

Vestuvinė suknelė-transformatorius

Stiliai

Labai retai vestuvėms pasirenkamos princesės ir metų stiliaus suknelės. Manoma, kad tai ne pūkuotas sijonas, leidžiantis pademonstruoti nuotakos kuklumą. Visgi mados tendencijos turėjo įtakos vestuvinių suknelių modeliams. Leidžiama rinktis suknelę su rankovėmis ir iškirptę iš permatomo audinio.

Su rankovėmis

Vestuvinė suknelė gali būti pasiūta su įvairių formų rankovėmis: žibintuvėliu, tiesi, prigludusi, ilga arba trumpa.

Iš suknelių ilgomis rankovėmis dvelkia subtilumas ir moteriškumas. Geriausias variantas būtų suknelė su nėriniuotu liemeniu ir rankovėmis, taip pat satino modeliai.

Vestuvinė suknelė nėriniuotomis rankovėmis

Jei pasirinkote modelį trumpomis rankovėmis, tuomet prie aprangos derėtų spalvos ir medžiagos derančios pirštinės.

Vestuvinė suknelė trumpomis rankovėmis su pirštinėmis

Uždaryta

Pagal bažnyčios kanonus, būtent rankas, pečius, krūtinę ir kojas dengianti suknelė puikiai tiks vestuvėms. Uždaroji apranga tinka kuklioms ir rimtoms merginoms, kurios nori atrodyti tobulai. Gipiūro rankovės ir liemenė sumažins sunkumą.

Nėriniai

Vestuvinės suknelės iš nėrinių ir gipiūro pabrėš merginos trapumą ir švelnumą. Tokia vestuvinė suknelė bus rafinuota ir turtinga.

Dar vienas pliusas, kad dėl medžiagos prabangos aprangai nereikia ypatingų dekoracijų ir papildymų. Suknelę galima pasiūti iš ažūrinių audinių arba jais dekoruoti.

Paprasta

Aprangos paprastumas ir grožis be nereikalingo pretenzingumo pabrėš nuotakos nekaltumą, suteiks jai švelnumo ir moteriškumo. Tokia apranga bus pati optimaliausia vestuvių ceremonijai. Geriausia būtų paprasta satino suknelė su nėrinių šydu.

Nėščioms

Jei vestuvės vyks nėštumo metu, tuomet turėtumėte atidžiai pasirinkti siluetą. Pirmaisiais nėštumo mėnesiais geriausias pasirinkimas būtų A linijos apranga arba graikiška suknelė aukštu liemeniu, kuri paslėps pilvuką.

Vestuvinė suknelė nėščiosioms

Kadangi baltą suknelę, remiantis religinėmis dogmomis, gali vilkėti tik mergelė, merginos, turinčios poziciją, turėtų rinktis kitų šviesių spalvų suknelę.

Už pilną

Į modelio pasirinkimą reikia žiūrėti atsargiai, atsižvelgiant į kūno sudėjimo ypatybes. Universalus graikiškas siluetas paslėps beveik visus pilvo nelygumus, o A formos apranga vizualiai pakoreguos klubų nelygumus.

Jei turite aiškiai apibrėžtą juosmenį, išbandykite undinėlės suknelę.

A formos suknelė paslėps plačius klubus ir vizualiai padarys platesnius pečius.

Spalva

Be tradicinės baltos spalvos, vestuvėms puikiai tiks ir bet kokių šviesių ir subtilių tonų apranga: rožinė, kreminė smėlio, pieno, žalia, mėlyna.

Tamsių spalvų drabužiai vestuvėms nepriimtini.

Balta suknelė – tradicinis vestuvių sprendimas, todėl ši apranga niekada nepasiseks. Be baltos spalvos simbolikos, ji puikiai dera ir su nuotakos įdegiu. Tad jei prieš vestuves spėjote apsilankyti jūroje ar soliariume, balta apranga labai gerai atrodys ant bronzinės odos.

Uždara retro vestuvinė suknelė

Priedai

Avalynė

Būtinai atkreipkite dėmesį į batus, su kuriais stovėsite per visą vestuvių ceremoniją. Ji turėtų būti kukli ir patogi žemakulnius, nes virš jūsų galvų bus laikoma karūna.

Nereikėtų rinktis batų su ryškiomis ir patraukliomis detalėmis, nes jie gali netilpti į paprastą išvaizdą.

Vestuvinės suknelės batų pasirinkimas

Galvos apdangalas

Kaip galvos apdangalą vestuvėse galite naudoti šydą, permatomą šaliką ar galvos apdangalą, taip pat skrybėlę. Taip pat šiuolaikiškas sprendimas būtų šydas-gobtuvas iš nėrinių ar stolių.

Įvaizdį galite papildyti ir kitais aksesuarais, pavyzdžiui, naudodami bet kokio ilgio pirštines, apyrankes iš natūralių gėlių ar peleriną ant pečių.

Cape su nėriniais vestuvinei suknelei

Vestuvinės suknelės sunkumas ir paprastumas reiškia uždengtus pečius ir rankas, tačiau tai visiškai nereiškia, kad suknelė turi būti kurčiai uždaryta. Prie savo suknelės priderinkite nėriniuotą bolero, skarą ar pailgintą šydo variantą ir jums nereikės atsisakyti atvirų modelių.

Šukuosena

Šukuosena taip pat turėtų būti paprasta, kad po galvos apdangalu, kuriuo užsidengsite galvą, ji nelabai pablogėtų. Jei šukuoseną papildo šydas, tuomet galvos papildomai dengti nereikia – svarbiausia, kad šydas dengtų galvos vainiką.

Šviežios gėlės labai gražiai atrodo plaukuose ir kaip dekoracijos.

Makiažas

Šiuolaikiniame pasaulyje makiažas yra nepakeičiamas, todėl į bažnyčią reikia eiti su saikingu ir paprastu makiažu. Geriausiai tinka lengvas natūralus makiažas, o lūpų nereikėtų dažyti, nes teks pabučiuoti ikoną ir kryžių.

O geriausias variantas būtų šį klausimą išsiaiškinti su kunigu.

Makiažas vestuvinei suknelei

Vestuvės – labai atsakingas įvykis ir svarbiausias sprendimas jaunųjų gyvenime. Todėl verta į jį žiūrėti rimtai ir visais klausimais – makiažu, suknelės ilgiu, aksesuarais, kepuraitėmis ir kt. – pasitarti su Šventuoju Tėvu, kuris ves šią ceremoniją.

be komentarų

Mada

Grožis

Namas