Suknelių stiliai ir modeliai

Pilvą paslepiančių suknelių stiliai, modeliai ir tipai

Pilvą paslepiančių suknelių stiliai, modeliai ir tipai
Turinys
 1. Kuriam ilgiui teikti pirmenybę: ilgam, vidutiniam ar trumpam?
 2. Kuri spalva tiktų geriausiai?
 3. Šiek tiek apie audinius
 4. Kokia spalva vizualiai koreguoja figūrą?
 5. Apdailos vertė
 6. Kokius priedus rinktis?
 7. Patarimai: paslėpkite pilvą ir šonus

Suknelė yra geriausias drabužis merginai, nes tik joje gali jaustis tikrai patraukli ir geidžiama. Deja, daugelis merginų atsisako šios aprangos dėl figūros trūkumų. Viena dažniausių problemų – išsikišęs pilvas. Dėl „pilvuko“ atsiradimo ne visada kalta mergina. Jis gali atsirasti ne tik dėl netinkamos mitybos ir sporto nepriežiūros, bet ir dėl gimdymo ar ligos. Stengdamosi užmaskuoti išsikišusį pilvuką, merginos dažniausiai naudoja du radikalius būdus: arba apsivelka figūrą paslepiančiais „rūbais“, arba apsivelka į aptemptus drabužius, tikėdamosi, kad tai vizualiai padarys jas lieknesnes.

Šiame straipsnyje norime papasakoti apie esamus madingų suknelių stilius, slepiančius pilvuką. Sužinosite, kad net ir turėdama netobulą figūrą galite sau leisti gražius ir stilingus drabužius.

Kuriam ilgiui teikti pirmenybę: ilgam, vidutiniam ar trumpam?

Ilgos Suknelės

Jie vizualiai ištempia figūrą, todėl puikiai paslepia pilvuką.

Ilga suknelė iki grindų, tinkamo kirpimo, slepianti nutukusių moterų figūros uodegas

Tačiau ši suknelių iki grindų savybė netinka labai mažo ūgio merginoms. "Thumbbelina" ilga suknelė dar labiau pažemina. Todėl, jei priklausote smulkioms merginoms, geriau to atsisakyti.

Vidutinio ilgio suknelės

Midi suknelės tinka įvairiems kūno tipams. Tai geriausias variantas norintiems užmaskuoti išsikišusį pilvuką.

Vidutinio ilgio sijonas gundančiai atidengia kojas, tuo pačiu paslepia visas problemines kūno vietas.

Trumpos suknelės

Tai pavojingiausia vieta merginoms, kurios nedrąsiai žiūri į savo pilvuką. Mini sijonas, ypač jei priglunda prie klubų, horizontaliai dalija figūrą toje vietoje, kur šis visai nereikalingas. Rinkitės laisvus kirpimus, kurie neparyškins jūsų pilvuko. Platėjantis sijonas tiks ir jei turite siaurus klubus.

Norint išvengti klaidų, itin trumpų suknelių geriau visai atsisakyti, sau nustačius didžiausią leistiną ilgį vienu delnu virš kelio.

Trumpa tinkamo stiliaus suknelė, paslepianti pilvą (merginoms antsvorio)

Kuri spalva tiktų geriausiai?

Turite pasirinkti jums tinkančią suknelės spalvą. Tai labai svarbu atsiminti, nes daugelis merginų, žinodamos, kad tamsios spalvos vizualiai padaro figūrą lieknesnę, savo garderobe naudoja ryškias spalvas. Pasipuošusi juoda ir pilka spalvomis, žinoma, galima pakoreguoti figūrą, tačiau nuolat besirengiantis tamsiomis spalvomis nesunku pamiršti ir kitus savo išvaizdos privalumus.

Juoda, pilvuką slepianti suknelė, storai mergaitei

Gaivus veido atspalvis, gražus akių atspalvis, neįprasta plaukų spalva – visa tai galima pabrėžti tinkamos spalvos suknele. Todėl ryškios, sodrios ar subtilios, pastelinės spalvos tikrai turėtų būti jūsų garderobe.

Suknelė su šoninėmis plokštėmis, kontrastingos spalvos, vizualiai siaurina figūrą – merginos, turinčios pilvuką, turi atidžiau pažvelgti į šį stilių. Jeigu jums patinka suknelės su raštais, tuomet rinkitės vertikalius raštus – toks raštas „ištempia“ figūrą.

Ilga tinkamo stiliaus ir spalvų suknelė, paslepianti išsipūtusį pilvuką

Šiek tiek apie audinius

Jei turite išsikišusį pilvą, turėtumėte vengti prigludusių audinių. Venkite suknelių iš dailaus trikotažo ar elastinio gipiūro. Šios medžiagos ne tik išryškins visas esamas klostes, bet ir pridės naujų. Jei mėgstate ažūrinius audinius, tuomet rinkitės suknelių modelius su gipiūrinėmis rankovėmis ar iškirpte, tačiau problemines vietas leiskite padengti tankesne medžiaga.

Žalia suknelė apkūniam, slepianti pilvuką

Be to, turite būti atsargūs su blizgiais audiniais, nes blizgus paviršius atrodo didesnis nei yra iš tikrųjų. Todėl šilkines ir atlasines sukneles geriau atidėkite į šalį. Taigi, jūsų pasirinkimas – tankūs, matiniai audiniai, tokie kaip medvilnė, linas, veliūras, krepinis-šifonas, kambras ir kt.

Kokia spalva vizualiai koreguoja figūrą?

Ne tik suknelės ilgis, bet ir jos spalva gali vizualiai pakoreguoti figūrą. Visa spalvų paletė padalinta į dvi dalis: viena apima šiltus atspalvius, o kita – šaltus. Tuo pačiu metu viena spalva spektre gali turėti ir šiltų, ir šaltų tonų. Šalti atspalviai linkę vizualiai padidinti atstumą iki objekto, o šilti, priešingai, jį sumažinti. Todėl norint sukurti tūrio sumažėjimo iliuziją, reikia rinktis drabužius šaltoje diapazone.

Išmokti atskirti šaltus tonus nuo šiltų labai lengva. Šilčiausia spalva spalvų paletėje yra oranžinė, o šalčiausia – violetinė. Dabar atidžiai pažiūrėkite į spalvų ventiliatorių: dalis, kuri yra arčiau oranžinės spalvos, yra šilta, o dalis, kuri yra arčiau violetinės, yra šalta.

Ventiliatoriaus spalva – spalvų atspalviai

Apdailos vertė

Pradinė audinio apdailos funkcija yra dekoratyvinė. Tačiau tuo atveju, jei reikia paslėpti pilvo buvimą, apdailai suteikiama didesnė reikšmė, nes ji perkelia dėmesį nuo figūros į aprangą. Suknelių apdailos tipų yra labai daug: draperijos, nėrinių įdėklai, siuvinėjimai, aplikacijos, kutais – galima vardyti labai ilgai. Kad apdaila patiktų jums, venkite horizontalių linijų ir smulkių raštų. Vertikalus dekoratyvinis susiuvimas ar siuvinėjimas, iš viršaus į apačią besiliejančios draperijos – tai efektyviausi vizualinio kūno formavimo būdai.

Kokius priedus rinktis?

Aksesuarai yra dar vienas ištikimas padėjėjas kovojant su išsikišusiu pilvu. Be apdailos, jie skirti atitraukti dėmesį į save. Yra keletas variantų, kaip naudoti priedus šiam trūkumui užmaskuoti:

 • Daiktai, sukuriantys vertikalias linijas, pavyzdžiui, ilgos kaklaraiščiai ar grandinėlės.
 • Akį traukiantys daiktai, sukuriantys akcentus tinkamose vietose, pavyzdžiui, didelės segės ar dirbtinės gėlės (tik jokiu būdu nesisekite jų ties juosmens linija – tam geriau rinkitės iškirptę).
 • Naudojant įvairius dirželius. Platūs korsetiniai diržai turėtų būti dedami tiesiai ties juosmeniu, o ploni - šiek tiek aukštesni ir dėvimi prie laisvų laisvo kirpimo suknelių.

Patarimai: paslėpkite pilvą ir šonus

 • Korekcinis apatinis trikotažas – Tai yra dalykas, kurį problemišką liemenį turinčios damos turėtų nešioti jei ne kasdien, tai bent tais atvejais, kai reikia atrodyti kuo puikiausiai. Liekninantys apatiniai gali būti įvairių tipų – atskirai viršutiniai ir apatiniai arba solidaus modelio, primenančio kombinezoną.
 • Ugdykite taisyklingą laikyseną: vos tik pradedame slampinėti, pilvo raumenys akimirksniu atsipalaiduoja ir skrandis „iškrenta“. Vaikščiodami stenkitės atsiremti į stuburą: tada skrandis automatiškai patraukiamas aukštyn, atrodote lieknesnė.
 • Perkelkite dėmesį į savo figūros privalumus ir jos trūkumai taps mažiau pastebimi. Kas tau labiausiai patinka savyje? Galbūt tai vešli krūtinė, o gal graži nugara ar lieknos kojos. Tai, kuo didžiuojatės, būtina pabrėžti tinkamu aprangos stiliumi.
1 komentaras

Turiu išsikišusį pilvuką. Aš linkusi rinktis sukneles aukštu liemeniu.

Mada

Grožis

Namas