Suknelių stiliai ir modeliai

Asimetriška suknelė - žavi neįprastu siluetu

Asimetriška suknelė - žavi neįprastu siluetu
Turinys
 1. Iškirpti bruožai
 2. Stiliai
 3. Asimetrijos rūšys
 4. Populiarios spalvos
 5. Mados tendencijos
 6. Su kuo dėvėti?
 7. Priedai
 8. Avalynė

Suknelės su asimetriniais elementais jau keletą sezonų buvo populiarios tarp fashionistų. Jie traukia sąmoningu netvarka, užsimena apie lengvumą ir laisvę. Be to, dėl kirpimo asimetrijos mergina gali atskleisti tam tikrą kūno dalį ir atkreipti į ją dėmesį, bet tuo pačiu neatrodyti vulgariai ir pernelyg atvirai.

Iškirpti bruožai

Suknelės, kurių kirpimas gali būti vadinamas asimetrišku, turi šiuos privalumus:

 • Apranga merginą vilioja labiau.
 • Vizualiai ši suknelė pagerina siluetą.
 • Tinkamai pasirinkus asimetrinę detalę, mergina su tokia suknele gali paslėpti tam tikrus figūros trūkumus.

Stiliai

Asimetriška suknelė – dažnas pasirinkimas, kai reikia aprangos svarbiam vakarui ar paplūdimiui. Pagrindiniai stiliai, kuriais pristatomos tokios suknelės, yra A formos ir platėjantis siluetas, taip pat trapecija.

Kitas kirpimas, dažnai naudojamas asimetrinei aprangai, yra senovinio stiliaus toga suknelė. Figūra su tokia suknele yra patraukliai apsirengusi ir atrodo neįprastai viliojanti.

Toga suknelė su asimetriška viršutine dalimi

Asimetrijos rūšys

Šio stiliaus suknelė gali turėti šias asimetrines detales:

 1. Rankovės. Suknelės su viena rankovė atrodo originaliai ir dažnai pasirenkamos vakarėliui ar kitai ypatingai progai. Dažnai tokiose suknelėse viršutinės dalies asimetriją papildo netolygus sijono kirpimas.
 2. Sijonas. Tarp asimetrinių suknelių populiariausi modeliai su nelygiu pakraščiu. Merginos, norinčios parodyti savo lieknas kojas, atkreipia į jas dėmesį, tačiau tuo pačiu mini ilgį laiko pernelyg iššaukiančiu.Suknelių su asimetrišku apvadu variantų yra nemažai. Tai gali būti daugiasluoksnė apranga, susidedanti iš skirtingo ilgio sijonų. Apvadas gali būti pasviręs į šoną arba atgal. Taip pat yra modelių su originaliomis užuolaidomis.
 3. Plunksna. Tokios asimetrinės aprangos akcentas – sutrumpintas sijono priekis, o nugara taip pailginta, kad suformuoja traukinį. Tokios suknelės dažnai pasirenkamos kaip įspūdinga vakarinė suknelė. Jie geriausiai atrodo aukštoms merginoms lieknomis kojomis.
 4. Iškirptė. Suknelės su asimetriška iškirpte dažnai renkasi gražius pečius turinčios merginos. Ši aprangos versija padeda vizualiai koreguoti krūtinės asimetriją, tačiau modelį reikia rinktis labai atsargiai, kad trūkumas būtų išlygintas, o ne išryškintas. Vienas iš labiausiai paplitusių tokio tipo asimetrijos variantų yra dirželio buvimas ant vieno peties.

Populiarios spalvos

Baltas

Ši asimetriškų suknelių spalvų schema yra ypač paklausi ieškant lengvos vasaros versijos.

Ilga balta asimetriška suknelė

Dažniausiai šios suknelės turi asimetrišką kraštą ir atvirą iškirptę. Taip pat paklausios sniego baltumo suknelės ant vieno peties ir ažūrinėmis rankovėmis ant vienos rankos.

Juoda

Suknelė su nelygiu dugnu juodos spalvos gali pasitarnauti kaip lakoniškas ir elegantiškas drabužis bet kokiai progai.

Asimetriška juoda ilga suknelė

Papildykite jį ryškiu diržu, aukštakulniais ir auksiniais papuošalais, kad atrodytumėte prabangiai. Taip pat paplitusios juodos suknelės su vienu pečiu.

Raudona

Ryškiai raudona asimetriška apranga bet kuri mergina atrodys nuostabiai, todėl dažniausiai dėvima kaip kokteilinė ar vakarinė suknelė.

Asimetriška raudona vakarinė suknelė

Dažniausiai šio stiliaus raudonos suknelės yra modeliai su vienu dirželiu, viena rankove arba su traukiniu. Produktai su nuožulniu apvadu yra ne mažiau įspūdingi.

Spalvų asimetrija

Atskirai verta paminėti paprasto kirpimo sukneles, kurios dėl specialių spalvų schemų atrodo asimetriškai.

Asimetriška juodos ir geltonos spalvos suknelė

Ši apranga yra geras pasirinkimas biure, nes kirpimas atitiks aprangos kodą, o spalvos padės išsiskirti iš kitų biuro darbuotojų.

Mados tendencijos

Tarp šio stiliaus apdarų šiuo metu populiariausi modeliai su asimetrišku sijonu. Viena vertus, apvadas gali liesti grindis ar net virsti traukiniu, o kita vertus – apnuoginti koją iki kelių ar aukščiau.

Modeliai su asimetrinėmis viršūnėmis yra mažiau paplitę. Jas daugiausia reprezentuoja suknelės su viena rankovėmis arba su asimetrine iškirpte.

Asimetriškas suknelės viršus viena ilgomis rankovėmis

Su kuo dėvėti?

Asimetrišką puošnią suknelę galima vilkėti su bolero, kailiu, švarku ar paltu. Vėsiais vasaros vakarais laisvalaikio aprangą nelygiu apvadu galima papildyti minkštu švarku, džinsiniu švarku ar raglanu.

Kalbant apie krepšį, pasirinkite mažą sankabą, kad ji atitiktų asimetrišką vakarinę aprangą. Vasarines laisvalaikio sukneles su asimetrija papildo vokų krepšys arba maža rankinė su plonu dirželiu. Biuro modeliai sėkmingai derinami su vidutinio dydžio šviesiais arba juodais odiniais krepšiais.

Priedai

Asimetriški suknelių modeliai tokie ryškūs ir išraiškingi, kad daugeliu atvejų papuošalai prie jų visai nederinami. Jei viršutinę tokios suknelės dalį vaizduoja korsetas, vėrinys ar grandinėlė yra leistina. Ilgą asimetrišką suknelę reikėtų papildyti tik žiedais ar apyrankėmis.

Vieno peties aprangai taip pat reikia minimalių priedų. Užteks ant atviros rankos užsimauti ryškius auskarus ir išsirinkti patrauklią apyrankę.

Dekoracijos asimetrinei suknelei

Avalynė

Renkantis batus prie asimetrinės aprangos derėtų atkreipti dėmesį į klasikines spalvas (juodą, pilką, baltą) arba pasirinkti batus, derančius prie suknelės. Įvairiaspalvius ryškius batus su išraiškingu dekoru galima vadinti netinkamu variantu, kuris perkrauna apačią.

Prie asimetrinės suknelės geriau rinkitės aukštakulnį batuose arba pakeiskite jį pleištu kulnu.Batai be kulno dera tik prie trumpos asimetrinės aprangos.

1 komentaras

Man labai patinka suknelės su asimetrišku apvadu arba vienu pečiu)

Mada

Grožis

Namas