Suknelių stiliai ir modeliai

Sarongas – akį traukiantis paplūdimio drabužis

Sarongas – akį traukiantis paplūdimio drabužis
Turinys
  1. Ypatumai
  2. Kaip susieti?
  3. Su kuo dėvėti?
  4. Priedai

Paplūdimio drabužiai turi daugybę drabužių iš viso pasaulio. Jei pareo jau tapo pažįstama vasaros garderobo dalimi, tai į sarongą vis dar žiūrima.

Sarongas

Namuose jis gali būti vadinamas įvairiais būdais, įskaitant "mundu".

Sarongas – tai kvadratinė arba stačiakampė skara gana ilga kraštine – apie 2 m.

Būtent savo ilgiu sarongas skiriasi nuo pareo, kuris jau tvirtai įėjo į mūsų gyvenimą. Ilgiausia pareo kraštinė paprastai yra 1,4 m.

Sarong šalikas

Yra daug būdų, kaip susirišti sarongą, todėl vienas toks šalikas gali pakeisti kelis daiktus. Daugiafunkcionalumas turistams labai svarbus, todėl patariame į tai atkreipti dėmesį!

Ypatumai

Vietiniams gyventojams sarongas yra viso ilgio drabužis, sijono ir suknelės kryžius. Įvairioms tautoms tai tik moteriška arba tik vyriška garderobo dalis, kitiems ją dėvi visi. Priklausomai nuo tautinių tradicijų tvarumo, sarongas virto šventiniu ir religiniu kostiumu, kuris dažniausiai dėvimas išskirtinėmis progomis, arba tapo išskirtiniu aborigenų elementu, kuris yra neatsiejama kasdienės aprangos dalis.

Čiabuviai naudoja tradicinių spalvų praktiškų natūralių audinių šalikus, o turistai renkasi lengvus, paklusnius ir skraidančius sarongus iš medvilnės, šilko, šifono, atlaso. Specialūs žiedai ir sagtys tvirtina sarongą, kurį nešioti labai patogu. Tailandiečiai dažnai pritvirtina audinį ant kūno, imituodami plačias kelnes.

Ypatinga grakštumas, kurį drabužiai suteikia moterims, judesių sklandumas ir galimybė lengvai keisti formą, pavertė sarongą dizainerių susidomėjimo objektu.Taigi, vasaros garderobas pasipildė universalia ir gražia detale, kuri įvaizdį paverčia paslaptingu. Neįprastos spalvos, jų deriniai ir kurioziški raštai taip pat buvo sugalvoti vardan šalikų mados.

Be tradicinių dažymo ir audimo siūlų metodų, jie pradėjo naudoti tapybą ant audinio (pavyzdžiui, batika ar ikat).

Sarongas ant klubų

Parsinešę sarongą į namus, galite padaryti jį meno objektu (krepšys, skara ar kaklaskarė) ar net interjero detalė (užuolaidų, lovatiesių, plokščių, staltiesių pavidalu). Arba galite įsidėti į lagaminą, laukdami naujų kelionių.

Kaip susieti?

Sarongas yra didelio dydžio, todėl jei turite fantazijos, galite sukurti romantiškus ar etninius įvaizdžius. Dažniausiai sarongas rišamas aplink klubus ar juosmenį kaip sijonas.

Sarongo rišimo būdai

Pažvelkime į įprastus sarongo surišimo būdus. Daugelis jų yra paprasti ir neužtruks ilgai.

Sarongo rišimo būdai

Karibų variantas

Leidžia pasirinkti šaliko aukštį ant kūno: ant klubų arba aukštai po krūtine. Įsisukus į skarelę, priekyje esančias uodegas reikia surišti mazgu (galima palikti laisvas arba paslėptas). Elegantiškesnis būdas skiriasi tuo, kad mazgas daromas kompensuotai: jie užima vieną galą, o kaip antrą mazgo uodegą jie tiesiog perima audinio gabalėlį išilgai viršaus. Likusi audinio dalis pagaminta kaip kvapas, švelniai įtraukiant jį į vidų ties juosmeniu ir taip užmaskuojant mazgą.

Sarongas – Karibų rišimo būdas

Tailandietiška versija

Jie pastato audinį vertikaliai, apvynioja trumpą kraštą aplink kūną ir pririša priekyje. Šaliko apačia susukama iš vienos arba abiejų pusių, galai pakeliami iki juosmens ir šia draperija paslepiamas pirmasis mazgas. Iš apačios galite paleisti audinį tarp kojų, taip gaunamos haremo kelnės. Ši parinktis yra patikima ir paprasta naudoti.

Sarongas – tailandietiškas rišimo būdas

Birmoje

Siūkite sarongą išilgai trumpo krašto, palikdami skylutes. Uždėję „vamzdį“, jie sugriebia „arklio uodegas“ išilgai viršutinio krašto, surišdami jas priekyje, sudarydami raukšles į vidų. Arklio uodegos mazgai suvynioti į vidų. Šis metodas padės paversti skarą sijonu ar suknele.

Paprasčiausi variantai – sulenkti audinį išilgai, apvynioti audinį aplink klubus ir surišti viršutinius kraštus. Tai užbaigs mini sijoną. Gražūs asimetriški sijonai gaunami sulenkus kvadratinį sarongą.

Sarong mini sijonas

Meistriškumo kursai padės per kelias sekundes pasidaryti suknelę:

  • Perkėlę audinį už nugaros, sukryžiuokite viršutinius galus ant krūtinės, susukite juos į ryšulius ir suriškite kaklo gale.
  • Palikite vieną kraštą šone, pakeldami sarongą ant krūtinės, užmaukite skarelę už nugaros ir apvyniokite ją aplink kūną, nugaroje bus audinio persidengimas. Stenkitės palikti apatinį skaros kampą laisvą virš audinio. Antrasis viršutinis kampas taip pat gali būti šone. Šie galai pasitarnaus kaip petnešėlės: iš po pažastų pakeliame į priekį aukštyn, surišame kaklo gale.
  • Panašiai ant vieno peties galima rišti trumpesnę skarelę: sarongo vidurys orientuotas į vieną pusę, kita vertus, audinys perdengtas pažastimis, šaliko kampai po šio kryžiaus sulenkiami į ryšuliai, pakeliami ant peties ir surišami iš viršaus. Rezultatas – asimetrinė senovinio stiliaus suknelė.

Tai yra populiariausi būdai. Verta paeksperimentuoti ieškant savo varianto, nes tinkamai parinktas raštas ir teisingai surištas sarongas suteiks figūrai elegancijos.

Pavyzdžiui, damoms su vešliu biustu geriau sarongą surišti kaip sijoną, o su smulkiu – daryti mazgus ant krūtinės. Teisingas vertikalus arba įstrižas piešinys padės ištaisyti išsamumą. Virš juosmens surištas šalikas padidins aukštį. Kuo siauresni pečiai, tuo aukštesnis turėtų būti sarongas.

Sarongas kaip sijonas apkūniems

Su kuo dėvėti?

Čiabuviai šiuos sijonus dėvi su specialiomis palaidinėmis. Tačiau likusios pasaulio šalys mieliau naudoja sarongą kaip paplūdimio aprangos dalį, derinant su atskirais ir vientisais maudymosi kostiumėliais, viršutiniais drabužiais ir lengvais atvirais batais.

Sarongas

Elegantiški ir išskirtiniai šalikai gali būti dėvimi vasaros vakarėliams kaip suknelė, papildant aprangą su basutėmis su kulnais ar platforminiais. Pagrindinės šlepetės ir paplūdimio šlepetės užbaigs bet kokią sarongo išvaizdą.Įdomūs bus variantai su batais su kaklaraiščiais, kai kaspinėliai, petnešėlės „apkabins“ kojas.

Priedai

Atsižvelgiant į tokių vasarinių drabužių specifiką, nuo aksesuarų galima sustoti ties kepuraitėmis, tvarsčiais ir skarelėmis. Savo vietą ras ir ryškios dekoracijos. Tai gali būti nebrangūs papuošalai, spalvingi auskarai, apyrankės, masyvūs karoliai iš akmenų ar stiklo. Įdomūs kriauklių, koralų, plunksnų rinkiniai.

Paplūdimyje atrodo meilės krepšiai iš natūralių medžiagų: medvilnės, šiaudų ir kt. Didelės ar mažos, kietos ar minkštos kaip kuprinės, pačios įvairiausios formos – priklauso nuo jūsų pageidavimų ir poreikių.

Specialios sagtys-mygtukai, kaip ir kaklo skarai, padeda saugiai užsegti aprangą. Jie būna įvairių formų, kad jūsų išvaizda būtų dar įmantresnė ir elegantiškesnė. Dėvėdami sarongą kaip suknelę, galite jį susijuosti. Šiuolaikinė interpretacija tai leidžia.

Sarongas derinamas su plačiu diržu

Vasariška išvaizda neapsieina be didelių akinių nuo saulės, nes būtent šie akiniai padės apsaugoti akis nuo kaitrių spindulių. Sarongas, kaip apranga, yra ne tik duoklė madai ir grožiui, bet ir labai funkcionalus bei patogus daiktas, galintis tapti pagrindiniu įvaizdžio elementu. Verta įsigyti sarongų porą, kad kasdien būtų lengva pakeisti savo išvaizdą!

be komentarų

Mada

Grožis

Namas