Suknelių stiliai ir modeliai

Peplum suknelė – drąsus žvilgsnis

Peplum suknelė – drąsus žvilgsnis
Turinys
 1. Kam jis tinka?
 2. Baskų kalbos privalumai
 3. Baskų pasirinkimai
 4. Suknelė su apvalkalu
 5. Su rankovėmis
 6. Su traukiniu
 7. Audiniai
 8. Ilgis
 9. Populiarios spalvos
 10. Vakaras
 11. Vestuvės
 12. Ar turėtumėte nešioti visą?
 13. Su kuo dėvėti?
 14. Priedai
 15. Avalynė

Kas yra baskas, žino kiekviena mergina, kuri siekia sekti madą. Jei dar nebuvote sutikę šio aprangos elemento, paaiškinkime: peplum – tai platus sukneles ar sijono juosmens raukšlėtis.

Smėlio spalvos suknelė su peplum

Baskai gavo savo vardą garbei žmonių, gyvenančių viename iš Ispanijos regionų – baskų, nes tai buvo tradicinė jų tautinio kostiumo detalė. Praėjusio amžiaus viduryje peplum tapo neįtikėtinai madinga, tačiau buvo naudojama kaip lietpalčių ir paltų puošmena.

Tada šis aprangos elementas buvo ilgam pamirštas, o apie tai prisiminė visai neseniai. Šiandien peplum suknelės yra labai populiarios.

Kam jis tinka?

Peplum yra ne tik dekoratyvi, bet ir funkcinė suknelės dalis. Jos tikslas – vizualiai ištaisyti figūros trūkumus. Paprastai baskas yra tiesiai žemiau juosmens, todėl padidėja klubų ir juosmens skirtumas. Merginoms, turinčioms „stačiakampio“ kūno tipą, ši peplum savybė labai pravers.

Be to, baskas padės subalansuoti plačius pečius – tai figūros bruožas, kurį dažnai turi sportininkės ir tiesiog aukštos merginos. Jei reikia nukreipti dėmesį nuo išsikišusio pilvuko, tai jums padės suknelė su peplum.

Baskų kalbos privalumai

 • Peplum buvimas padeda užmaskuoti kai kuriuos figūros trūkumus – tai labai svarbi bet kokios suknelės savybė. Be to, ši suknelė tiks įvairaus ūgio ir kūno sudėjimo merginoms. Išimtis yra tik tie, kurių figūra yra kriaušės formos. Jų atveju baskas dar labiau apsunkina apatinę kūno dalį.
 • Peplum gali papuošti net paprasčiausią suknelę.Ilgą laiką ji liko mados periferijoje, tačiau jau kelis sezonus iš eilės pasirodo žinomų dizainerių suknelių kolekcijose. Tai reiškia, kad galime tikėtis, kad peplum suknelės bus populiarios dar ilgai.
Peplum suknelės – jų privalumai

Baskų pasirinkimai

Ilgas peplum atrodo kaip sijonas, dėvėtas ant suknelės. Šis įspūdis sustiprėja, jei peplum pagamintas iš kitos spalvos ar tekstūros audinio.

dvigubas baskas - elementas, pasiūtas iš dviejų sluoksnių audinio. Šis peplum paprastai yra trumpesnis ir labiau išlenktas nei klasikinis variantas.

Nebaigta baskų kalba, skirtingai nei solidi, neužima viso suknelės diržo. Paprastai jį vaizduoja „sparnai“, išsikišę aprangos šonuose.

Asimetriškas peplum - moderniausia šios suknelės detalės variacija. Viena vertus, jis trumpesnis, kita vertus, ilgesnis. Šiam tipui priklauso ir baskų kalba, kuri formuoja savotišką kvapą.

Suknelė su apvalkalu

Peplum gali papuošti beveik bet kokio stiliaus suknelę, tačiau įspūdingiausiai atrodo ant susiaurinto silueto suknelių.

Suknelė su Peplum apvalkalu ilgomis rankovėmis

Suknelė su peplum apvalkalu pastaraisiais metais tapo tikra klasika. Ši apranga atrodo neįtikėtinai moteriška ir elegantiška. Juk byla savaime yra naudinga, o pridėjus peplum, jis tampa labai sudėtingas. Suknelė su peplum apvalkalu tinka įvairioms progoms, nuo darbo iki šokių, todėl merginos visame pasaulyje ją taip mėgsta.

Su rankovėmis

Prisimename, kad peplum iš pradžių buvo naudojamas kaip moteriškų viršutinių drabužių puošmena. Galbūt todėl ji taip gerai atrodo ant suknelių ilgomis rankovėmis. Svarbiausia, kad sijonas nebūtų per vešlus. Geriau, jei jis yra susiaurintas, pavyzdžiui, „pieštukas“. Ilgos rankovės aprangai suteikia griežtumo, tačiau koketiška peplė kompensuoja papildomą įvaizdžio rimtumą.

Taip pat yra modelių suknelių su peplum, kurios yra trumpomis rankovėmis. Tuo pačiu metu rankovės dažnai būna originalios formos, todėl vaizdas tampa šiek tiek ekstravagantiškas.

Peplum suknelė trumpomis rankovėmis

Su traukiniu

Suknelės su traukiniu dažniausiai yra pasirinkimas ypatingiausioms progoms. Gana dažnai tokius apdarus renkasi nuotakos, atiduodamos duoklę europietiškoms vestuvių tradicijoms. Pastaruoju metu baskai įžengė į vestuvių madą, todėl salonuose galima rasti suknelių modelių su basku, sklandžiai virstančių traukiniu. Pažiūrėkite į nuotraukas – tokios suknelės atrodo tikrai gražiai ir neįprastai. Tačiau reikia nepamiršti, kad toks horizontalių linijų skaičius „išlygina“ figūrą, todėl toks variantas tinka tik gana aukštoms merginoms.

Audiniai

Kad peplum išlaikytų formą, jis turi būti pasiūtas iš storo audinio arba iš dvisluoksnės medžiagos. Pačiai suknelei audinių reikalavimų nėra.

Peplum kostiumo suknelė

Suknelė su peplum gali būti natūralaus arba sintetinio audinio, plona arba tanki, elastinga arba ne. Jums tereikia pasirinkti, remiantis savo idėjomis apie grožį, figūros ypatybes, sezoną ir renginio formatą. Viename modelyje vienu metu galite derinti kelių rūšių audinius. Pavyzdžiui, suknelė ir peplum gali būti pasiūti iš džersio, o rankovės – iš gipiūro.

Ilgis

Peplum gali būti ant suknelės su bet kokio ilgio sijonu - nuo mini iki maxi. Tačiau pats peplum turi būti trumpesnis nei suknelė, kitaip visas efektas dings.

Peplum suknelės ilgis

Ilgai iki grindų

Suknelė su peplum visada atrodo elegantiškai, tačiau ypač ypatingoms progoms reikia rinktis vakarines sukneles su sijonu iki grindų. Peplum neįtikėtinai įspūdingai atrodo ant siauro ilgo sijono. Šį elementą dažnai puošia silueto suknelės, kurių sijonas priglunda prie klubų ir smarkiai platėja žemyn. Geriausia, kad šis stilius tinka aukštoms merginoms, turinčioms smėlio laikrodžio figūrą.

Midi

Suknelės su vidutinio ilgio sijonu yra populiariausios, nes tinka įvairiausioms situacijoms; jie yra patogūs ir elegantiški. Midi suknelė su peplum ypač gerai atrodo su pieštuko formos sijonu.

Laisvalaikio Peplum Midi suknelė

Jei tokia suknelė pasiūta santūrioje spalvinėje gamoje ir yra pakankamai uždara, visai įmanoma joje pasirodyti biure.Ryškesnė apranga puikiai tiks neformaliems susibūrimams.

Trumpas

Trumpos suknelės – geriausias pasirinkimas vakarėliams, nes jose taip patogu šokti! Mergina kokteiline suknele su peplum visada patraukia dėmesį, nes šis elementas aprangai suteikia savito žavesio. Baskų spalva suknelę daro koketiškesnę ir žaismingesnę, todėl su šiuo apdaru visą vakarą gaudysite susižavėjimo kupinus žvilgsnius.

Populiarios spalvos

Juoda

Juoda suknelė su peplum gali būti tiek klasika darbiniame garderobe, tiek apranga išeinant. Viskas priklauso nuo modelio savybių.

Juoda suknelė su peplum ir pieštuko formos sijonu

Pavyzdžiui, neoficialioje aplinkoje tiks trumpas sijonas ir iškirptė, tačiau verslo ar kultūriniams renginiams geriau rinktis ką nors formalesnio. Juoda spalva kartu su peplum turi galimybę modeliuoti figūrą, pašalindama kai kuriuos jos trūkumus.

Baltas

Balta spalva apgaubia mergaitę tyrumo ir nepatyrimo aura, nepaisant to, kiek jai metų. Jaunos damos balta suknele aplinkiniams kelia tik teigiamas emocijas, nes ši spalva asocijuojasi su gera pradžia.

Balta Peplum suknelė be rankovių

Balta suknelė nebūtinai yra nuotakos apranga. Be vestuvių, pasitaiko ir daug kitų situacijų, kai balta suknelė su pepliu visiškai tiktų, pavyzdžiui, išleistuvės, teatro premjera ir pan.

Raudona

Jokioje kitoje aprangoje moteris nesijaučia tokia patraukli ir viliojanti kaip raudona. Raudona suknelė – tikras atradimas merginai, norinčiai atlikti fatališkos gražuolės vaidmenį.

Raudona peplum bustier suknelė

Kadangi raudona yra labai išraiškinga spalva, suknelė turėtų būti kuo paprastesnė. Tegul peplum yra vienintelis dekoratyvinis jūsų aprangos elementas.

Mėlyna

Mėlyna yra labai išraiškinga spalva, bet tuo pačiu ir rami, todėl ji yra viena iš daugelio merginų mylimiausių.

Tamsiai mėlyna asimetrinė peplum suknelė

Mėlyna suknelė niekada negali būti vulgari (išskyrus labai atsiskleidžiančius modelius) – joje visada atrodysite elegantiškai. Peplum – puikus būdas paįvairinti mėlynos suknelės santūrumą.

Žalias

Žalia žada būti viena madingiausių spalvų ateinančius kelis sezonus. Kiekvienos spintoje turėtų atsidurti bent viena žalia suknelė, juolab, kad tarp daugybės galimų šios spalvos atspalvių kiekviena rasme sau tinkamiausią.

Žalia suknelė su pepliu ir neįprasta iškirpte

Smaragdo, turkio, obuolių - peplum suknelės atrodo neįtikėtinai patraukliai bet kokioje spalvų schemoje.

Vakaras

Moterys vakarines sukneles dėvi iškilmingiausiomis progomis, kai reikia pasirodyti visu savo puošnumu. Jei negyvenate aktyvaus socialinio gyvenimo, tada galimybė pasirodyti prieš kitus visu savo puošnumu pasitaiko ne taip dažnai. Būtent todėl merginos itin atsargiai renkasi vakarinę suknelę. Vakarinė suknelė su peplum turi būti ilga, o ne vešli. Būtinai atidžiau pažvelkite į undinės stilių su liemenine viršumi ir siauru, platėjančiu sijonu apačioje. Jei suknelė tiesi, atkreipkite dėmesį į nestandartinės peplum formos modelius.

Vestuvės

Nuotakų mada taip pat neaplenkia ir suknelių su pepline puse. Pastaruoju metu vis daugiau nuotakų pasirenka šį stilių svarbiausiam savo gyvenimo įvykiui. Merginos vadovaujasi įvairiausiomis priežastimis: vienos nori vaikytis madų, kitos – pademonstruoti dailią figūrą, dar kitos – paslėpti besiformuojantį pilvuką. Visais atvejais suknelė su peplum atrodys labai gražiai ir padės palankioje šviesoje pateikti visus išvaizdos bruožus.

Asimetriška Peplum vestuvinė suknelė

Daugelis nuotakų atsisako tradicijų ir renkasi trumpus drabužius. Šiuo atveju peplum suknelė yra puikus būdas sukurti šiuolaikišką ir elegantišką nuotakos įvaizdį.

Ar turėtumėte nešioti visą?

Storos merginos, žinoma, gali vilkėti peplum sukneles. Jei apranga parinkta teisingai, ji gali pakoreguoti kai kurias akimirkas, kurios dažnai tampa apkūnių jaunų damų nusivylimo priežastimi. Pagrindinė taisyklė yra ta, kad baskai turėtų būti žemiau arba virš zonos, kurią laikote problemiška.

Peplum suknelė su petnešėlėmis apkūniam

Pavyzdžiui, su išsikišusiu pilvu jums reikia suknelės su peplum, kuri prasideda beveik po krūtine ir yra pumpuojama į klubų liniją. Vešlios klubo gražuolės turėtų atkreipti dėmesį į modelius su plaukuotumu nuo juosmens. Bet kokiu atveju, turinčios prabangias formas, turėtų rinktis sukneles su plačiu pepliu, nes smulkūs elementai tik pabrėžia apimtis.

Su kuo dėvėti?

Peplum suknelę galite derinti su įvairiais daiktais iš savo drabužių spintos. Tai gali priversti pačius įprastus drabužius žaisti nauju būdu. Norėdami sukurti dalykišką įvaizdį, ant suknelės apsivilkite švarką (tik jis neturėtų būti per trumpas). Suknelė su peplum labai gerai atrodo su klasikiniu paltu ir oficialiais batais. Visada tiks plonos smėlio spalvos pėdkelnės ar kojinės, tačiau šaltuoju metų laiku galite pasipuošti storomis tamsiomis pėdkelnėmis. Vasaros modeliai puikiai dera prie romantiško stiliaus plačiabrylių skrybėlių. Plonas dirželis ir nedidelė elegantiška rankinė padės užbaigti išvaizdą.

Priedai

Peplum suknelė nepriklauso jokiam aprangos stiliui, todėl puikiai dera su bet kokiais aksesuarais. Pavyzdžiui, juoda suknelė su odine striuke ir dideliais odiniais bei metaliniais papuošalais yra visiškai harmoninga rokerio stiliaus apranga. Ta pati suknelė su lengvu švarkeliu ir pompomis – puikiai tinkantis verslo moteriai įvaizdis. Nusivilkite švarką, apsiaukite ryškius papuošalus ir aukštakulnes basutes – tokia forma galite drąsiai eiti į vakarėlį.

Papuošalai ir aksesuarai prie suknelės su peplum

Ieškodami tobulos išvaizdos, galite eksperimentuoti su įvairiausiais aksesuarais: prabangiais papuošalais, originaliais papuošalais, laikrodžiais, akiniais ir šalikais. Dėl to tikrai galėsite rasti įdomių stilistinių sprendimų.

Avalynė

Peplum suknelė nereikalauja jokios konkrečios avalynės. Žinoma, kaip ir kiekviena suknelė, geriausiai atrodo su aukštakulne. Išties merginos ypač patraukliai atrodo su aukštakulniais batais, o jų eisena tiesiog užburia. Batus reikia pasirinkti atsižvelgiant į tai, kokiai progai dėvite suknelę. Darbui tai bus griežti biuro batai, vaikščiojimui po miestą - grakštūs aulinukai, o atostogoms - įspūdingi basutės. Batų spalva gali būti arti suknelės arba, atvirkščiai, kontrastingo tono.

3 komentarai

Man labai patinka peplum suknelės! Baskų kalba suteikia apimties mano neišreikštoms šlaunims.

Taip pat žaviuosi tais, kurie išrado baskų kalbą. Tiesiog išsigelbėjimas mano figūrai!

Suknelė su peplum puikiai tinka įmonių renginiams. Tai ir griežta, ir labai moteriška tuo pačiu metu. Šiai progai turiu juodą suknelę, dabar noriu mėlynos.

Mada

Grožis

Namas