Suknelių stiliai ir modeliai

Bustier suknelė - gundymo klasika

Bustier suknelė - gundymo klasika
Turinys
  1. Ypatumai
  2. Kam jis tinka?
  3. Populiarūs stiliai
  4. Ilgis
  5. Su kuo dėvėti?
  6. Priežiūra

Pavadinimas „bustier“ mums kilo iš prancūzų kalbos. Jis kilęs iš žodžio buste, kuris verčiamas kaip „krūtinė“. Bustier iš pradžių buvo apatinio trikotažo rūšis. Tai buvo korseto ir modernios liemenėlės kryžius. Jos tikslas buvo šiek tiek patempti juosmenį ir palaikyti krūtinę.

40-ųjų Bustier

Šiandien „bustier“ yra liemenėlė be petnešėlių, kieto kaušelio, dažniausiai dėvima po vakarinėmis suknelėmis be galo. Tačiau laikui bėgant krūtinė iš apatinių persikėlė į įprastų drabužių kategoriją. Vis dažniau galima rasti krūtininės dalies ir krūtinės suknelių, kurios tapo savarankiškomis garderobo detalėmis.

Šiame straipsnyje papasakosime apie krūtinines sukneles: kokios jos yra, kam jos tinka ir prie ko derinamos.

Ypatumai

Taigi, krūtinė suknelė – savotiškas suknelės ir liemenėlės hibridas. Jame yra atvira viršutinė dalis be petnešėlių ir rankovių bei puodelio formos liemenė.

Krūtinės spalvos suknelė su nėriniuotu sijonu

Krūtinė suknelė dažnai turi gana atvirą iškirptę, todėl pagrįstai laikoma vienu seksualiausių moters garderobo elementų. Gali priglusti prie figūros, gali būti ir pūkuotas sijonas, bet viršutinė dalis visada lieka kiek įmanoma atviresnė. Visas dėmesys sutelktas į pečius, krūtinę, rankas ir kaklą, todėl apsivilkus tokią aprangą reikia būti tikram, kad ši sritis atrodytų nepriekaištingai.

Kam jis tinka?

Su krūtine suknele reikia elgtis labai atsargiai: nepaisant stulbinančiai gražios išvaizdos, pasirinkus netinkamą modelį ji gali sugadinti įvaizdį. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas iškirptei ir rankoms, nes suknelė visa tai parodo.Jei turite labai pilnus pečius ir rankas, ant liemens gali susikaupti bjaurių odos raukšlių. Tokiu atveju geriau atsisakyti krūtininės suknelės (išeitis – užmesti elegantišką švarką ar pavogti).

Tokia suknelė gali pateikti prabangią krūtinę palankiausioje šviesoje. Tačiau čia labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį: jei liemenėlis bus per aptemptas, apims jausmas, kad krūtinė tuoj iš jo „iššoks“.

Ilga krūtinė suknelė žemu juosmeniu su pilnu sijonu, skirta antsvoriui

Geriausia, kad krūtinė suknelė tinka merginoms su smėlio laikrodžiu ir stačiakampiu kūno tipu. Jei esate pastarojo tipo, patariame rinktis modelį su pūkuotu sijonu, kad figūra būtų moteriškesnė. Platus sijonas taip pat padės subalansuoti plačius pečius.

Populiarūs stiliai

  • Formą priglundantis. Figūros kontūrus atkartojanti suknelė atrodo neįprastai patraukliai. Tiesa, nešioti reikėtų tik tuomet, jei jūsų figūra artima idealui.
  • Su basku. Šiandien peplum suknelės yra savo populiarumo viršūnėje. Šis dekoratyvinis elementas įvaizdžiui suteikia šiek tiek flirto. Be to, peplum puikiai maskuoja pilnumą ties juosmeniu.
  • Su pūkuotu sijonu. Suknelė aptemptu viršumi ir pūkuotu sijonu mergina atrodo kaip grakšti gėlė. Šis stilius ypač gerai atrodo miniatiūrinėms, lieknoms merginoms.
  • Su kvapu. Apvyniojamos suknelės vienodai gerai priglunda prie skirtingų kūno tipų, todėl jas gali saugiai dėvėti pūstos ir liesos. Kvapas – tai diskretiška ir elegantiška detalė, sėkmingai pagyvinanti vaizdą.

Ilgis

Krūtinė suknelė, kaip taisyklė, yra vakarinė ar kokteilinė aprangos versija. Kalbant apie tai, nėra griežtų rekomendacijų dėl ilgio: koks sijonas turėtų būti jūsų pasirinkimas, atsižvelgiant į figūros ypatybes ir renginio formatą.

Maxi bustier suknelė

Ilgas

Iškilmingiausioms progoms derėtų rinktis krūtininę suknelę su iki grindų siekiančiu sijonu. Su tokia apranga tiktų pasirodyti vestuvėse (kad ir savose), vakariniame priėmime ar apdovanojimų ceremonijoje. Sijonas gali būti vešlus, tačiau puošniau atrodo krūtinė su pusiau aptemptu arba tiesiu, krentančiu dugnu.

Midi

Vidutinio ilgio krūtinė suknelė tiks beveik kiekvienai, todėl laikoma universaliu šventiniu variantu. Jame patogu judėti, todėl dažnai dėvima ten, kur planuojami šokiai iki ryto. Suknelė iki kelių gali būti bet kokio silueto. Populiarūs modeliai su prie klubų prigludusiu sijonu, sijonu sijonu ir varpeliu.

Trumpas

Krūtinė suknelė su mini sijonu – dar viena „šokių“ aprangos versija. Dėl savo atvirumo jis tinkamas išskirtinai neformaliems renginiams. Ne kiekviena mergina išdrįs vilkėti suknelę, kuri visiškai atidengia rankas, pečius, viršutinę krūtinės dalį ir gerokai apnuogina kojas. Tonusos figūros ir lieknų kojų savininkėms labiausiai tinka trumpa krūtinė suknelė.

Su kuo dėvėti?

Apatiniai

Po krūtine suknele reikėtų rinktis kuo labiau nepastebimą apatinį trikotažą lygiu paviršiumi, be nėrinių, siuvinėjimų ir kitų dekoracijų. Šiai aprangai yra specialios liemenėlės, tačiau jei liemenėlis pakankamai aptemptas, galite apsieiti ir be jų.

apranga

Krūtinė suknelė yra savarankiška apranga, kuriai nereikia papildomų detalių, išskyrus būtinus aksesuarus. Tačiau jei jums gėda dėl apnuogintų pečių arba kambaryje vėsu, ant suknelės galite apsivilkti derantį švarką, bolero ar dailią stotelę.

Paltas krūtinei suknelei

Priedai

Renkantis papuošalus ir aksesuarus prie krūtininės suknelės, labai svarbu laiku sustoti, todėl prie tokios nepaprastos aprangos norisi pasipuošti visa, kas geriausia ir gražiausia. Vietoje bus maža rankinė ant grandinės arba maža sankaba. Jei suknelė nepuošiama gausiu dekoru, rankinę galima papuošti nėriniais, karoliukais ar cirkoniais. Stipriai dekoruotai suknelei geriau rinktis ką nors paprastesnio.

Krūtingesnė suknelė atveria iškirptę ir yra puikus būdas pademonstruoti mėgstamus karolius ir pakabučius.Rankų grakštumą galima pabrėžti originalių apyrankių pagalba. Nepamirškite apie auskarus: tai gali būti tiek lakoniški smeigtukai, tiek masyvūs pakabukai. Tikrus papuošalus gali pakeisti kokybiški bižuterija.

Avalynė

Krūtinė suknelė yra būtent tokia apranga, kuri negali egzistuoti be aukštakulnių batų akompanimento. Kuo aukštesnis kulnas, tuo efektyviau atrodysite. Tačiau batus galima pakeisti stilingomis basutėmis – nuo ​​to jūsų įvaizdis nepraras. Jei dėl kokių nors priežasčių negalite avėti batų su kulnais, drąsiai avėkite baleto batus (bet rinkitės tik tuos, kurie papuoš koją, padarydami ją grakštesnę).

Priežiūra

Daugelis šiuolaikinių medžiagų, iš kurių siuvamos krūtinės suknelės, reikalauja ypatingos, kruopščios priežiūros. Kai kuriuos dalykus draudžiama skalbti skalbimo mašinoje, verpti ar lyginti. Todėl labai svarbu laikytis vidinėje etiketėje pateiktų nurodymų – kitaip prekė gali tapti vienkartine.

be komentarų

Mada

Grožis

Namas